Osudové prokletí! Pergnerová na dně | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Osudové prokletí! Pergnerová na dně

Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová (infografika Aha!)

V současnosti rozdává radost lidem v nejtěžších životních situacích. Sama moderátorka Tereza Pergnerová (45) se navzdory tomu, že byla v devadesátých letech absolutní hvězdou dospívající mládeže, musela ze dna několikrát odrazit.

Dnes jako moderátorka pořadu Mise nový domov vrací do hry lidi, jež životní dráhu překřížila smrt, bolest, dluhy, nemoci. Sama má za sebou období, kdy se ve svém osobním životě pěkně zapotácela. Než ale k tomu došlo, díky pořadu Eso se stala totální modlou puberťáků. „Chci hrát, psát a zpívat. A ve třiceti chci získat prvního Oscara. A ve čtyřiceti budu mít na kontě čtyři sta milionů dolarů. Madonna má na kontě tři sta milionů a já ji chci trumfnout,“ svěřila se v jednom ze svých prvních rozhovorů moderátorka. Tenkrát k tomu měla slušně našplápnuto, jenže pak se jí do cesty připletly drogy.

Osudové prokletí

Moderátorka začala pervitinem, následně časem přešla k heroinu. Bral ho totiž její tehdejší přítel František Vomáčka, s nímž má syna Samuela. Ten se narodil v roce 2000 a Tereza ho porodila pod vlivem. „Když přišel na svět, ustál kvůli mně otřesné abstinenční příznaky. Malinké bezbranné stvoření, kterému nebylo dobře. To se nedá z hlavy vymazat,“ přiznala v rozhovoru pro Novinky.cz. Přesto ale tenkrát ještě závislost neporazila a bylo hůř. Protože potřebovala peníze na drogy, nafotila odhalené snímky pro porno časopis. Za nahotu tenkrát vyinkasovala 3 miliony korun.

S drogové závislosti se ale nakonec přece jen vymanila. „Když jsem se vrátila z léčebny, byly mu čtyři roky,“ konstatovala s lítostí, že jí první roky se Samuelem nenávratně protekly mezi prsty. O svoji práci ale nakonec nepřišla. Když se zbavila heroinu, vrátila se opět do televize i do rádia. A tím, že ona svoji misi vyhrála, teď může sama s velkou dávkou empatie pomáhat vybojovat nejen nový domov zase jiným.  Přečtěte si
6010
8. 12. 2019 • 11:29

Terezka je nejlepší moderátorka .Na tu nikdo nemá.A v pořadu "Mise nový domov" úplně exceluje.Nechápu, proč se pořád někdo hrabe v její minulosti. Vždyť již je to tak dávno.Hlavní je, že se z toho dostala a proč to stále připomínat.To je zrovna jako s Kájínkem.Pořád se všude zdůrazňuje, že to je odsouzený vrah.Kdoví jak to bylo a že mnohdy odsoudí nevinného, nebo naopak osvobodí vinného, to je u nás dnes a denně.Tak s těmito výroky bych trochu brzdila.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.