Týden jedli jen párky! Neuměl zacházet s luxusní kuchyní od Pergnerové... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Týden jedli jen párky! Neuměl zacházet s luxusní kuchyní od Pergnerové...

Naději na lepší život dala Tereza Pergnerová (42) během premiérového dílu reality show Akce nový domov důchodci Zdeňku Sporerovi (69). V novém bytě si spolu s vnuky, které vychovává, ale musel ze začátku pořádně zvykat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

clarabella
16. 12. 2016 08:36

Pořad jsem neviděla, ale podle článku si pána moc vážím. Starat se sam o dve deti od jejich 3 a 1 roku. To by každý nedokazal.
Zajimalo by me, jestli se mu treba ozve ta druha dcera. Že se manželka na pana a nemocnou dceru vykašlala ještě neznamená, ze i dcera.

defakto
15. 12. 2016 17:37

... mně už tyhle programy nedojímají . Kdyby se děda aspon trochu staral o svůj byt , nemuseli tam bydlet v takovém svinčíku. Každý se o seba a své bydlení má starat sám , nemusí tam mít drahé a moderní zařízení , stačilo by aby to měl čisté a útulné.

jity
15. 12. 2016 12:54

Určitě to dědulu zmáhá, dva už skoro puberťáci. Zřejmě je nevede moc k úklidu, ale jinak se mu nedivím, že se neuměl v nové kuchyni orientovat. Klukům je jistě lépe než v dětské domově, alespoň děda jim dává lásku.

sakajeva
15. 12. 2016 11:35

Včerejší pořad z Terezou Pergnerovou se mi líbil. Pana Sporera obdivuji, ne každý děda by se dokázal starat o dva vnuky. Ten nový byt si zasloužili.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.