Lounová dobývá USA: Balí Transformera! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. listopadu 2023

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

Lounová dobývá USA: Balí Transformera!

Mark ji zcela okouzlil.
Mark ji zcela okouzlil. (Foto pro Aha! – archiv O. Lounové, ara)

Vydala se za velkou louži a možná tam i zůstane. Olga Lounová (38), které hrají v amerických rádiích její píseň a další už je na cestě, získala pracovní vízum v USA. A svou společností už jí potěšil hrdina filmu Transformers Mark Wahlberg (48).

Získání ﷯pracovního víza nebylo jednoduché﷯. „Požádala jsem o něj, abych tam mohla vystupovat. Byl to docela náročný a nákladný proces. Jenom právník mě stál pět tisíc dolarů a na poplatcích jsem zaplatila tisíc dolarů,“ prozradila zpěvačka. Na bydlení naštěstí ušetří, jelikož může přebývat u své úspěšné kamarádky, která se pohybuje mezi světovými celebritami.

„Bydlím u kamarádky Cindy Matoušek, která je asistentkou Marka Wahlberga. Dokonce nás i seznámila,” pochlubila se deníku﷯ Aha! Lounová. Kromě Transformera se tam setkala také﷯ se sexbombou z Pobřežní hlídky Pamelou﷯ Andersonovou (52). Do Česka se﷯ ale vrátí – minimálně, aby vystoupila v Lucerně na svém vánočním charitativním koncertě.

Olga Lounová vydává nový klip. K písni ji inspiroval pejsek z útulku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.