Veronika Vařeková: Sbalila miliardáře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Veronika Vařeková: Sbalila miliardáře!

ŘÍM – Italský magazín Chi zveřejnil fotky, na nichž česká topmodelka Veronika Vařeková (30) randí s italským miliardářem a dědicem automobilky Fiat Lapem Elkannem (30).


„Tuto půvabnou blondýnku k nám zavál vítr z východu, aby rozšířila řady bledých, ledově chladných krásek. Nicméně v Lapově objetí Veronika viditelně neví, co je chlad,“ napsal časopis Chi. Vařeková, která je bývalou manželkou českého hokejisty z NHL Petra Nedvěda (36), bohatého Itala úplně pobláznila. Časopis Chi píše o tom, jak jí na pláži líbal její dlouhé nohy, jak spolu dováděli na zahradě jeho vily v houpací síti a jak ji pak vzal Lapo do náručí a odnesl si ji do vily…

Je ale otázkou, jak vážně to jeden z nejžádanějších a nejbohatších mužů Itálie s olomouckou rodačkou myslí. Lapo je proslulý svými milostnými avantýrami – v posteli měl např. i hollywoodskou herečku Lindsay Lohan, modelku Elisabettu Canalis či Barbaru Feltus, exmanželku tenisty Borise Beckera. Kliknutím zvětšetePřed třemi lety se dokonce spekulovalo o jeho sexuální orientaci, když se spolu s transsexuálem Linem B. předávkoval kokainem a hero- inem.


Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.