Monika Absolonová a Michal David: Zuří mezi nimi další válka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. prosince 2023

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Monika Absolonová a Michal David: Zuří mezi nimi další válka!

Hitmaker jí prý občas zkoušel volat.
Hitmaker jí prý občas zkoušel volat. (Foto Marek Pátek, Pavel Machan, Alexandr Malachovský, Facebook, archiv)

Ruku ke smíru si měli podat už před sedmi lety, ve skutečnosti jsou ale jejich vztahy dál na bodu mrazu! Ani vidina tučných honorářů od Michala Davida (57) neobměkčila naštvanou Moniku Absolonovou (41). Hitmaker si posteskl, že mu zpěvačka, které odstartoval kariéru, ani nezvedá mobil. Kamenem úrazu je prý její otec, s nímž se kdysi soudila!

Patnáct let se jí staral o kariéru, pod jeho muzikálovou taktovkou se dostala do první ligy popových zpěváků. Posledních pár let ale Monika podle jeho tvrzení všechny pokusy o navázání spolupráce posílá k ledu. „Do budoucna s ní určitě nic nechystám! Několikrát jsem jí nabízel různou spolupráci, ale ona to vždy odmítla. Naše vztahy nejsou přátelské,“ řekl deníku Aha! David.


K vykopání válečné sekery mezi zpěvačkou a jejím objevitelem došlo poprvé, když si zpěvačka nenechala na svou muzikálovou desku upravit jeho hity jím, ale Jiřím Škorpíkem (45), aniž by mu to dala na vědomí. „Po umělecké stránce jsme si, dejme tomu, nerozuměli. To ale přece neznamená, že spolu lidi nemůžou vůbec komunikovat! Mám pocit, že je to nějak spojené s jejím tatínkem...“ svěřil Aha! hitmaker.


Právě Čeňkovi Absolonovi (64) nemůže vlastní dcera přijít na jméno. Nejenže ho líčí jako rodinného despotu a tyrana, ale také na něho několikrát podala trestní oznámení kvůli údajnému fyzickému útoku. „Jasně jsem jí řekl, že Čenda je můj kamarád a nemíním ho odstřihnout ani kvůli problémům, které mají mezi sebou. Řekl jsem jí, že nejsem z těch lidí, kteří někoho odsoudí na základě toho, že se někdo nepohodne,“ prohlásil David.

Zpěvačka: Vyhodil mě z divadla!
„Michala mám ráda, jsem mu za mnohé věci vděčná, ale poté, co mě vyhodil z divadla, už spolu nepracujeme,“ sdělila deníku Aha! k celé kauze Monika Absolonová s tím, že více nemá potřebu to komentovat.

Na video s Monikou Absolonovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Labello
20. 4. 2018 • 21:02

Michal také Monice řekl, že je tlustá a měla by se sebou něco dělat. To ji asi také moc nepotěšilo.

aveneta
20. 4. 2018 • 06:22

Typická rivalita mezi tzv. celebritami....pro běžného člověka k smíchu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.