Režisér Klein v nemocnici: AKUTNÍ OPERACE SRDCE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. ledna 2022

Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav

Režisér Klein v nemocnici: AKUTNÍ OPERACE SRDCE!

Dušan Klein
Dušan Klein (Jiří Rubeš a snímky z knihy Dětství před kamerou)

Před třinácti letech Dušan Klein (8) prodělal infarkt a myslel si, že po zdravotní stránce má již vybráno. Bohužel se režisér populárních Básniků spletl. Podle exkluzivního zjištění magazinu Sedmička potkala Kleina další srdeční příhoda a musel bát převezen do nemocnice a okamžitě operován.

I přesto, že šlo již o druhou srdeční příhodu, režisér se pokouší celou situaci zlehčovat a tváří se, jakoby se vůbec nic nestalo. „Nedávno jsem se vrátil z lázní v jihočeské Bechyni, kde jsem byl měsíc a hezky si tam odpočinul. Předtím mi lékaři zavedli do srdce stent, takže jsem už v pořádku. Musím na sebe dávat trošku pozor, omezit kouření, ale rozhodně nebudu jen tak sedět v křesle,“ řekl Klein magazinu Sedmička.

Režisér byl dle svých slov přinucen se zamyslet nad svým zdravím, ale i přes veškeré zdravotní komplikace se rozhodl pustit do nového projektu. „Své příznivce můžu potěšit radostnou zprávou, že mám připravený nový scénář. Bude to tragikomedie a rád bych ji realizoval. Závisí to ale na jediné věci. Sehnat producenta, který má zhruba čtyřicet milionů korun. Pokud se to podaří, můžeme na podzim začít točit,“ řekl režisér magazinu Sedmička.

 Dušan Klein na pohřbu Adolfa Borna (†85): Doufám, že mi nahoře drží místo!Přečtěte si
pelagie
12. 4. 2018 • 17:37

...před třinácti letech Dušan Klein /8/, proboha ono mu je jen 8 ????

ivoadler
12. 4. 2018 • 16:50

77 let? Měl by si dávat víc bacha. Už je hluboko v pásmu smrti.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.