Dallas slavil 40. výročí od uvedení první epizody: Zůstali čtyři...Proč nedorazila Pamela? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Dallas slavil 40. výročí od uvedení první epizody: Zůstali čtyři...Proč nedorazila Pamela?

Seriál Dallas slavil na Southforku 40. výročí od uvedení první epizody
Seriál Dallas slavil na Southforku 40. výročí od uvedení první epizody (Foto Profimedia.cz)

Mělo to být velké setkání po letech, ale z herců přijeli jen čtyři pamětníci. Lidé a fankluby okolo slavného seriálu Dallas, od jehož prvního uvedení americkou stanicí CBS uplynulo 2. dubna rovných 40 let, zorganizovali celovíkendovové oslavy. Kde jinde než na ranči Southfork.

Tři z hlavních hrdinů Dallasu už jsou po smrti, Victoria Principal (68) alias Pamela Ewing nedorazila, a tak na se na Southforku setkali jen Patrick Duffy (69, Bobby Ewing), Charlene Tilton (59, Lucy), Linda Gray (77, Sue) a Steve Kanaly (72), který si v nekonečné naftařské sáze zahrál předáka Raye Krebbse.

Třídenní program začal v pátek na pozemcích Southforku, kde se fotily nedotčené lokace a každý si mohl pořídit selfíčko se čtveřicí herců. V sobotu se pokračovalo v dallaské tančírně Longhorn Ballroom, kde se natáčely četné barové scény seriálu. Vzpomínalo se a rozhovory se pořizovaly ještě i v neděli. Vstupenka vyšla fanoušky na téměř 2600 korun a jejich majitelé mohli vyhrát i ceny spojené se seriálem.

Zlomená Pamela: Už tam nevkročím!

Herečka Victoria Principal přiznala, že když v roce 2004 naposledy dorazila na Southfork, celou návštěvu dojatě proplakala a málem se emočně zhroutila. „Už když jsem jela z letiště, vrátily se mi všechny ty vzpomínky a nemohla jsem udržet slzy,“ uvedla kráska, která se po poslední zkušenosti zařekla, že už nikdy na Southfork nevkročí.

Vnadná manželka Bobbyho Ewinga z Dallasu odešla po devíti letech. Rozběhla svoji vlastní produkční společnost, která natočila různé, spíš (pod)průměrné televizní filmy. Má vlastní kosmetickou řadu a napsala tři knihy.

Co dnes dělají slavní »naftaři«?

Patrick Duffy (69) alias Bobby Ewing

Bobbyho byste i dnes poznali. Pouze vyměnil své tmavé lokny za stříbrné a vzadu mu přibyl culík. Prosadil se i v seriálu Krok za krokem. Stále, už 41 let, je ženatý s baletkou Carlyn Rosser, která je o 10 let starší než on. Je buddhista.

Linda Gray (77) alias Sue Ellen Ewing

Džejárova manželka zůstala krásná až do důchodového věku. Od roku 1983 je rozvedená, má dceru a syna. Stále si ještě zahraje epizodní role v seriálech, naposledy v Hollyoaks.

Charlene Tilton (59) alias Lucy Ewing

Neteř Bobbyho a Džejára Lucy byla v seriálu za rozmazlenou šťabajznu.V reálném životě dopadla bídně. Pózovala pro Playboy, stala se zpěvačkou, ale zkrachovala. Dnes je dvakrát rozvedená, sama a když ji potkáte na ulici, vypadá jako bezdomovkyně.

Steve Kanaly (72) alias Ray Krebbs

Žije na vlastním ranči u kalifornského Ojai, patří k velmi uznávaným malířům. Je předním aktivivistou v kampaních za zodpovědné užívání střelných zbraní.


Již nejsou mezi námi...

Larry Hagman (†81) alias J. R. Ewing

Největší padouch seriálu měl dlouhá léta problémy s alkoholismem a játry, která mu museli transplantovat. Operace v červenci 1995 trvala 16 hodin a zachránila mu život. Zemřel 23. listopadu 2012 ve věku 81 let na rakovinu krku.


Barbara Bel Geddes (†82) alias Miss Ellie

Matka rodu Ewingů zemřela 8. srpna 2005 na rakovinu plic. Neměla oficiální pohřeb, protože si ho nepřála.

Jim Davis (†71) alias Jock Ewing

Představitel otce rodiny skonal už v roce 1981, tedy v době, kdy Dallas ještě stále vznikal. Tvůrci jej tedy museli nechat zemřít při leteckém neštěstí.

 Nový Dallas:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.