Drsný konec Jágra (45): V Calgary mu ukázali dveře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. srpna 2022

Svátek slaví Jáchym, zítra Petra

Drsný konec Jágra (45): V Calgary mu ukázali dveře!

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr (ForMen)

Tady jsou dveře, Jardo, můžeš jít. Hokejové Calgary už dál nepočítá s českou legendou Jaromírem Jágrem (45). Jeho agent dostal svolení hledat pro »osmašedesátku« nový klub.

Tohle se mu v kariéře ještě nestalo. Dostat »padáka« v půlce sezony a nemít v zádech připravený další klub, který by po něm hned sáhnul. Jenže od října, kdy se k »Plamenům« Jágr připojil, byl k vidění spíš na fotkách na sociálních sítích s přítelkyní Veronikou, než na ledě se spoluhráči. Na jeho obranu nutno říct, že se stále víc trápí s bolavými třísly. I pro poslední kola byl hlášen na marodce.„Calgary a Jágr momentálně pracují na ukončení spolupráce,“ uvedl expert kanadské stanice Sportsnet Elliott Friedman.  

Otázkou je, jestli bude mít někdo o věčně zraněného veterána zájem. Před mrazivým angažmá v Kanadě se mu líbilo slunce a pláže na Floridě. „Uvidíme, jestli bude hrát jinde, jeho čas v Calgary se ale chýlí ke konci,“ uvedl Friedman. Spíš než na pokračování v NHL to vypadá na Jágrův návrat do Evropy.
Možná už tak brzo uvidíme slavného »Džegra« na zimáku v Kladně, kde by mohl rozdávat radost ve svém rodném klubu…Přečtěte si
setroseuros
10. 1. 2018 • 08:59

Racej odist vcas a so ctou ,nez karieru natahovat ako gumu na gatiach a potom odist s vyhadzovom a potupou.

mord
8. 1. 2018 • 17:25

Třeba si nechá poradit od tebe šmudlo

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.