Lucie Bílá (51): Velká záchrana v Otvovicích! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Lucie Bílá (51): Velká záchrana v Otvovicích!

Lucie Bílá Otvovice miluje!
Lucie Bílá Otvovice miluje! (Archiv Blesku)

Otvovice Lucie Bílá prostě miluje a pro město by tak byla schopna udělat snad cokoliv! Proto neváhala zachránit místní kulturní dům z vlastní kapsy. Investice do této nemovitosti se jí nakonec i řádně vyplatila!

Záchrana kulturního domu pro ni byla jasnou záležitostí. Není divu! Lucie Bílá tam totiž poprvé zpívala, a tak má na tuto nemovitost krásné vzpomínky. Dům nebyl důležitý jen pro Lucku ale také pro celou vesnici, investice z vlastních peněz, tak zpěvačku ani trochu nemrzela.

„Když jsem zachraňovala kulturní dům, vůbec jsem netušila, že se to rozjede tak rychle. Máme za sebou úžasný rok, během kterého se u nás vystřídala hromada skvělých hostů – Hanička Zagorová, Štefan Margita, Zdeněk Troška, Karel Šíp nebo Marta Kubišová. Bývají tam koncerty, divadla a dokonce se prostory osvědčily i jako filmové ateliéry, protože jsem tam natáčela svůj vánoční klip,“ pověděla Bílá Sedmičce s tím, že se jí už ozývají štáby se zájmem o pronájem.

Otvovický kulturák využívá zpěvačka i pro vlastní oslavy, a tak je občas uzavřen veřejnosti. Naposledy tam pořádala velkou slávu pro kolegy z muzikálu Sestra v akci a jako hostitelka se osvědčila, protože se všichni měli jako v bavlnce.

„Objednala jsem autobus, naložila všechny kolegy a odvezla je do Otvovic, kde byla připravena živá hudba, grilování, opékání ovečky a v pozdějších hodinách i diskotéka. Dokonce jsem zařídila i masérky. Hezky jsem se o náš tým postarala, protože si myslím, že jsme si to všichni po těch dvou měsících intenzivních příprav bez prázdnin zasloužili,“ svěřila se Lucie.

Lucie Bílá: Nehoda před Štědrým dnem! A kdo za ni připravil Vánoce?

 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.