Petr Nárožný o sporu s homosexuálním synem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Petr Nárožný o sporu s homosexuálním synem!

Petr i jeho syn vše uvedli na pravou míru.
Petr i jeho syn vše uvedli na pravou míru. (Ladislav Křivan)

Petr Nárožný je velmi oblíbeným hercem a také moderátorem, který si hlídá soukromí jako oko v hlavě. Proto nesl velmi těžce to, když se média začala zajímat o jeho syna a tvrdilo se, že s ním má napjatý vztah, protože Nárožný nedokázal překousnout, že je jeho syn homosexuál. Petr i jeho syn vše uvedli na pravou míru.

Petra Nárožného před časem velmi zamrzelo, když v médiích tvrdili, že má špatný vztah se synem, který je homosexuál. Dokonce podle Sedmičky kolovalo i to, že herec měl pronést větu: „A ven, buze*anta v domě nechci!“. Před pár lety s touto kauzou začal někdo, komu Petr asi ležel v žaludku.

O synově homosexualitě ví Petr i jeho žena řadu let a i když to ze začátku pro všechny asi nebylo lehké, na syna Petra Nárožného mladšího rozhodně nebyli zlí a nechtěli ho vydědit. „Máme dobré vztahy a vždy jsme je měli. Nevím, v čem by měl být problém,“ řekl herec, který hrál například v seriálu Pojišťovna štěstí.  Ke kauze se vyjádřila i rodinná známá, která klan Nárožných zná řadu let.

„Svého času jsem se s rodinou Nárožných hodně stýkala, hlavně s Petrem a jeho sestrou Kateřinou. Nikdy, ale opravdu nikdy nepadla nějaká slova o nenávisti od táty k synovi za to, že je na chlapy. Pan Nárožný je hodně pracovně vytížený, takže zázemí doma vytváří jeho paní. A Petr junior je milovaný syn, stejně jako jeho sestra Kateřina,“ sdělila Sedmičce jejich známá. „S tátou máme skvělý vztah. Není tam žádný problém,“ řekl syn Petr.

Na video s Petrem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
ivoadler
30. 9. 2017 • 13:13

AHA nějak zapomnělo uvést, kolik je Nárožnému let. Nejsou ty ohledy klan Nárožných příliš velké?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.