»Princezna Lada« Kyselková (82): DCERA SKONČILA NA PSYCHIATRII! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

»Princezna Lada« Kyselková (82): DCERA SKONČILA NA PSYCHIATRII!

Další trápení Princezny se zlatou hvězdou Marie Kyselkové...
Další trápení Princezny se zlatou hvězdou Marie Kyselkové... (Foto ara)

Dvojí trápení prožívá Princezna se zlatou hvězdou! Po operaci krčku se Marie Kyselková (82) může pohybovat jen s chodítkem. Navíc se teď její dcera Žofie (40), která se o ni vzorně starala, léčí v pražské Psychiatrické nemocnici Bohnice!

„Je to všechno moc smutné,“ potvrdila deníku Aha! sama herečka, že dcera skončila na psychiatrii. Aby se vyhnula další komunikaci, důrazně podotkla: „Nezlobte se, já neslyším... Na shledanou!“

Žofie vystudovala balet, s nímž slavila úspěchy na prknech Národního divadla. Po těžkém úrazu jej ale musela nechat. Potom tanec vyučovala a kromě toho pracovala jako maskérka, mimo jiné líčila hvězdy muzikálu Fantom Opery. „Nevím přesně, co se Žofii stalo, ale najednou na tom byla psychicky bídně. Měla i špatnou motoriku a teď už je několik týdnů v Bohnicích,“ byl o trochu sdílnější než Kyselková její soused v domě a herec Ivo Niederle (87).

„Byla a je to moc hodná holka. O maminku se krásně starala. Marie má ještě další dceru, ta je ale dost zaměstnaná, takže je to na mně,“ řekl Aha! představitel poručíka Ládi z Třiceti případů majora Zemana. Marii v jejím bytě navštěvuje čtyřikrát denně. „Chodím jí pomáhat, ohřát oběd a tak podobně. Ona se sice snaží a trénuje chůzi, bez toho chodítka to ale opravdu nejde,“ posteskl si herec.

Teď prý už ale Žofie asi dvakrát maminku navštívila. „Nevím, jestli dostala vycházky, ale na chvilku ji z Bohnic už dvakrát pustili. Vždycky ji k Marii přivezl její přítel a chvilku pobyla s maminkou. I když si vždycky musela při tom lehnout... Jednou si ale na posteli i sedla a hezky si povídala s mojí dcerou,“ prozradil Niederle. Jak dlouho si ale krásná Žofie v Bohnicích ještě pobyde, nemá zdání.

Krásná po mamince 

Žofie je stejně romantický typ, jako bývala její matka. Kyselková ji má s druhým manželem, stomatologem Vladimírem Demkem, stejně jako dceru Alžbětu. Z prvního manželství s hercem Petrem Haničincem (†77) má ještě syna Ondřeje.

Na video s Kyselkovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
petr11
21. 9. 2017 • 11:07

....krásné věci se točily na rozdíl od dnešních slátanin

madonna-madonna
20. 9. 2017 • 17:22

Marie Kyselková byla překrásná žena opravdu krásnější ženu nepoznám. Dokonalá krása. Její dcera je také hezká ale už není tak krásná jako maminka.

amgal
20. 9. 2017 • 08:35

Musíte u každého staršího herce komentovat, že hrál v Zemanovi? jsou snad i jiné role nebo si myslíte, že každý divák jen čuměl na zemana?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.