Martin Zounar (50): NÁVRAT K EXMANŽELCE?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Martin Zounar (50): NÁVRAT K EXMANŽELCE?!

SKLOPIL UŠI A… NÁVRAT K EXMANŽELCE?!
SKLOPIL UŠI A… NÁVRAT K EXMANŽELCE?! (Foto Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek, TV Nova)

Odehrál předpremiéru Krysaře a usedl vedle své bývalé přítelkyně! Martin Zounar (50) alias MUDr. Bob Švarc z Ordinace v růžové zahradě 2 strávil večer po boku producentky Simony Brdičkové (39), s níž má osmiletou Claudii. Že by velký návrat?

Po představení herec zářil jako sluníčko. A z Divadla Kalich si to pak štrádoval v doprovodu dvou dam do nedaleké restaurace ve dvoře.

Dvě osudové ženy

Nutno podotknout, že šlo o nejdůležitější ženy jeho života: principálku Olgu Želenskou (56), v jejíž divadelní společnosti Háta Martin hraje, a maminku jeho dcerky Simonu Brdičkovou. S tou se po dlouholeté krizi rozešel v roce 2012. Poté sice všem tvrdili, že těžké období zvládli, ale de facto se doma setkávali jen kvůli dceři. Následně se z nich stali kolegové, když Simona obsadila Martina do primáckého seriálu Přístav.

Přišly ho podpořit

Proč se viděli tentokrát, když doteď po Zounarově boku vystupovala jako oficiální přítelkyně herečka Betka Stanková (38)? „Prosím vás, ty dámy mne byly podpořit, to je celé,“ vzkázal Zounar. Na další dotazy už neodpovídal. Proslýchá se přitom, že se Stankovou se měl rozejít. To by jeho setkání s expřítelkyní Brdičkovou, se kterou žil 11 let, mohlo vysvětlovat...

Dohazovačka

Paradoxem je, že Martina s Betkou seznámila právě Simona. To ona rozhodla o obsazení Stankové do seriálu Přístav, ve kterém Zounar hrál od samého začátku. Stali se partneři nejen na obrazovce, ale také v životě.

Hraje starostu

V novém nastudování Krysaře, které uvádí pražské Divadlo Kalich, hraje Martin Zounar starostu. O muzikál je velký zájem. Představení jsou do konce roku 2017 vyprodána. Volné lístky jsou až na lednové reprízy.

Na video se Zounarem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
ivoadler
9. 9. 2017 • 16:21

Viděl jsem ho několikrát zblízka. Myslím, že to je vůl, navíc dost namyšlený a sprostý.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.