Jelínek (82) z majora Zemana: Dva roky boje s mrtvicí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Jelínek (82) z majora Zemana: Dva roky boje s mrtvicí!

Dva roky se dostával z mrtvice!
Dva roky se dostával z mrtvice! (Foto ara)

Manželka seriálového majora Hradce ze Třiceti případů majora Zemana po dvou letech prozradila drsné detaily manželovy mrtvice. „Bála jsem se, že o Rudu přijdu. Po krvácení do mozku neudržel v žaludku ani sousto,“ posteskla si žokejka Martina Růžičková (53), žena Rudolfa Jelínka (82).

Před dvěma lety jí bylo hodně ouvej. „Ruda se mi ztrácel před očima. Vůbec nemohl jíst,“ popisuje těžké chvíle Martina. Jelínek zhubl až na 60 kilo a byl na něj žalostný pohled.

Trvalo dlouho, než ho trochu vykrmila a než bylo konečně jisté, že herec atak dvou mrtvic jdoucích rok po sobě zvládne. „Jsem šťastná, že je na tom už mnohem lépe,“ svěřila se známá koňařka.

Dlouhé měsíce dohlížela na to, aby manžel pořádně jedl a získal sílu. Výsledek ji nesmírně potěšil. „Teprve teď se dal do kupy. Představte si, že Ruda chce jet zase po letech na dovolenou. Máme oblíbenou Modravu, Klostermannovu chatu. Už jsem zamluvila pobyt,“ raduje se Martina. Letos mají s mužem 10. výročí sňatku.

Ve středu vyrazil Rudolf na akci Klubu majora Zemana. „Když už jsem nedostal Českého lva, alespoň jsem si pochoval českého lvíčka,“ žertoval Jelínek. Dokonce si pochoval hada.

Další úraz
Letos před svými narozeninami herec doma upadl a potloukl se. Naštěstí při něm stál anděl strážný a nic si nezlomil.

Na video s Jelínkem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.