Bára Poláková porodila: Liška má už tři nafrněné! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Bára Poláková porodila: Liška má už tři nafrněné!

Liščí rodina se rozrostla o holčičku.
Liščí rodina se rozrostla o holčičku. (Foto Aha! – Martin Hykl, Zbyněk Pecák, ara)

Dvouletá dcera Pavla Lišky (45) Ronja se dočkala sourozence. Bára Poláková (33) alias Nafrněná přivedla v úterý na svět druhou holčičku.

„Tak hlásím, že už jsem zase jedna plus jedna... resp. jedna plus jedna plus jedna plus jeden,“ napsala herečka a zpěvačka na Facebooku. U radostné události byl také její partner. „Byl to můj nejkrásnější porod. Určitě s tím souvisí to, že jsme byli v porodnici, kde věděli dopředu, že chceme rodit pokud možno co nejvíc přirozeně, to znamená bez zásahů a co nejvíc v pohodě,“ uvedl Liška.

Herečka pro web ProMaminky.cz uvedla, že chtěla vyzkoušet porod do vody, ale nakonec z toho sešlo. „Porod trval hodně dlouhou dobu a bylo by to v té fázi malinko riskantní. Tak jsme se domluvili, že nakonec ne. Ale nevadilo mi to. Byla jsem už v jiných sférách,“ řekla. Jméno druhorozené dcery zatím neoznámila.

Bára Poláková o Lence Dusilové, která na Andělech vystoupila proti Zemanovi:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.