Kloubková o živoření s Vojtkem: Ano, zadlužila jsem se… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Kloubková o živoření s Vojtkem: Ano, zadlužila jsem se…

Roman Vojtek byl její velká láska.
Roman Vojtek byl její velká láska. (Foto Aha! – Martin Pekárek, TV Nova, ara)

Kdo si myslí, že se televizní moderátoři topí v luxusu, je na velkém omylu. Hvězda televize Nova Kristina Kloubková (40) musí uživit sebe i svou dceru Jasmínu (4). Její bývalý partner Roman Vojtek (44) jí finančně také příliš nepomohl…

Moderátorka tvrdí, že to má s penězi těžké. Musí šetřit, bydlí za Prahou, protože nemá na byt v hlavním městě a letos raději vynechala i dovolenou. V době, kdy žila s Romanem Vojtkem, se dokonce dostala do situace, kdy ji museli založit vlastní rodiče.

„Měla jsem těžké zranění a osm měsíců jsem nemohla pracovat. Byla jsem úplně bez peněz a Roman, když měl jeden kšeft za měsíc za tři tisíce korun, tak jsme byli šťastní. Takže jsme peníze neměli, a já jsem navíc nemohla vydělávat vůbec – to bylo hodně těžké a tehdy mi rodiče pomohli,“ svěřila se Kloubková  pro Blesk TV Magazín. Pohledná blondýnka se nevyhnula ani dluhům. „Ano zadlužila jsem se! Měla jsem i auto na leasing, který jsem pak splatila. Pak jsem si půjčila větší obnos peněz od svého táty, který jsem mu pak postupně splatila,“ dodala Kristina.Přečtěte si
inocenta
14. 1. 2017 • 11:08

Každý jednoduše není rodinný typ, tak proč se ženit a mít ještě i děti? Věnujte se tomu, co zvládáte lépe. Partnera, který již vykázal, že "na to nemá", bych přešla súsměvem, a nezačínala bych s ním žádný vážnější vztah.Je to jako koupit si v bazaru opravovaný spotřebič... Může mít inteligentnějsí člověk důvěru k takovému zboží?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.