Zabil George Michaela AIDS? Tajná léčba ve Vídni! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Zabil George Michaela AIDS? Tajná léčba ve Vídni!

George Michael
George Michael (Foto ČTK, ara)

Ani pitva známého zpěváka dosud nevnesla světlo do jeho náhlého úmrtí den po Štědrém dnu ve věku 53 let. A nebo zasvěcení už dávno vědí, jen se zveřejněním hrozivé příčiny stále z důvodu logické piety otálejí...

Podle zákulisních informací bojoval George Michael s rozvinutým AIDS již od listopadu 2011, kdy u něho propukl neobvykle těžký zápal plic. "Je v kritickém stavu, což znamená, že by mohl zemřít. Stále nevíme, proč zápal plic některé lidi zasahuje vážněji než jiné. Ale když jste ve středním věku a případně máte jiné problémy, jako například s imunitním systémem, vaše vyhlídky nejsou tak dobré," záhadně mlžila už tehdy v médiích lékařka Carol Cooperová.

Právě podobný těžký a komplikovaný zápal plic je u zdravých a mladých ročníků neobvyklý, u nemocných zmíněnou chorobou ovšem patří mezi tradiční zabijáky. Už tehdy se měl zpěvák léčit na soukromé klinice v rakouské Vídni, kde mu měla život zachránit drahá polohovací postel proti proleženinám. A na stejné klinice měl být až morbidně obtloustlý Michael spatřen ještě pár dní před svou náhlou smrtí. Přečtěte si
honzina
11. 1. 2017 • 01:39

Vůbec bych se tomu nedivila. Páni "umělci" mají totiž tolik peněz, že roupama nevědí co by vyváděli, obzvlášť ti 4%. Takže závěrem: je mi úplně jedno, že umřel.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.