Léčba v Anglii! Zvítězí Žbirka nad těžkou chorobou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. ledna 2022

Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav

Léčba v Anglii! Zvítězí Žbirka nad těžkou chorobou?

Miro Žbirka má zápal plic.
Miro Žbirka má zápal plic. (Foto Pavel Machan)

Těšil se na londýnské nahrávací studio, ale místo toho skončil Miro Žbirka u lékaře! Kvůli náhlé nemoci musel oblíbený zpěvák zrušit veškerý program.

Krátce po příletu do Anglie dostal Žbirka horečku a musel k lékaři. „Ten pocit, když jsi v Londýně a máš zápal plic…,“ napsal zpěvák ke snímku, kterým se pochlubil na sociální síti. A podle toho, kolik léků musí užívat je jasné, že to nejde o žádnou malichernost.

Kromě antibiotik zpěvák užívá i léky na sražení teploty, proti bolesti a dokonce i léky na průjem. Vysoká horečka navíc naznačuje, že zpěvák si poleží minimálně tři týdny.

 Přečtěte si
-bello-
8. 1. 2017 • 10:01

st.rec on dělal reklamu trávicím enzymům ? V tom případě mu nepomohly, je celej zelenej

-bello-
8. 1. 2017 • 09:58

Já nevím proč byl smazán můj příspěvek, že Žbirka to se zdravotní péčí v Anglii chudák " schytal." Úroveň děsná, komunikace s " lékaři " rukama nohama ", protože ne English .A čekací lhůty příšerné. Vím co mluvím.

antonuis.j
7. 1. 2017 • 12:04

Ah jo, dbilní AHáci, neumíte nic než přehánět, neznáte základy gramatiky a slohu lžete, a navíc hnusně píšete zlé titulky, vy sFIně, aby se vám to nevrátilo, i když - vám bych to i přál! Jistě je zápal plic hnusná nemoc, ale vy dobytci schválně vždy píšete tak odporné titulky, že lidi prakticky pohřbíváte - to by se vám hodilo, že, abste pak po smrti mohli hledat hnusárny a špínu, koko.ti! Mekymu přeju brzké uzdravení a ještě spoustu krásných písniček, je to super muzikant a prima chlap, a měl by vám všem rozbít ty vaše uslintané tlamy, vy primitivní nemgramotná paka!

xcarodejka
7. 1. 2017 • 11:01

Tato chřipka je hodně agresivní . Začíná útokerm na plíce/ tedy nikoliv jako komplikace po chřipce/ a po třech dnech se hlásí klasickými i příznaky chřipky, jako je bolest hlavy, zimnice, ap. Léčení trvá tři týdny a žádá si to kázeň, jinak se vrací.

st.rec
7. 1. 2017 • 09:22

Vydělává u nás a na Slovensku aby natáčel v Londýně?Copak naše studia jsou horší? Kdyby mu náhodou došel zázračný Wobenzym,můžu mu poslat vánoční rodinné balení přes AHA?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.