Nejslavnější miminka roku 2016! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Nejslavnější miminka roku 2016!

Pavel Cejnar a Martin Chodúr.
Pavel Cejnar a Martin Chodúr. (Foto Aha! – D. Kundrát, M. Hykl, M. Pátek, P. Machan, ČTK, Instagram, Facebook, Twitter, ara)

Také rok 2016 byl plný porodů v rodinách českých i zahraničních celebrit! Na svět mimo jiné přišel vnuk nového amerického prezidenta Donalda Trumpa (70), potomků se dočkali také písničkář Tomáš Klus nebo vicepremiér Pavel Bělobrádek. Rekordmanem je jednoznačně Mick Jagger, který už je osminásobným tátou. A v kterých dalších rodinách se teď ve velkém převlékají plenky?

SHOWBYZNYS

1. ledna
Martin Chodúr (27), zpěvák
Vítězi Česko Slovenské SuperStar porodila o 16 let starší partnerka Ivona Selníková (42) syna Martina, který přišel na svět přesně na Nový rok.

17. března
Roman Šmucler (47), lékař a moderátor
Druhá manželka známého zubaře porodila syna Karla Josefa. Šmucler tehdy prošvihl přednášku a odjel na porodní sál.

19. dubna
Barbora Vida Kolářová (32), modelka
Bývalá finalistka České Miss 2006 prodělala velmi náročný porod, lékaři nakonec museli přistoupit k císařskému řezu.

2. června
Tomáš Klus (30), zpěvák
Manželka Tamara porodila písničkáři vytouženého syna, který dostal netradiční jméno Alfréd. Tříletá dcera Klusových Josefína se tak dočkala brášky.

5. června
Pavel Cejnar (40), moderátor
Populární moderátor se o dítě s partnerkou pokoušel 14 let, co jsou spolu! Toho času moderátor Evropy 2 syna pojmenoval Matěj.

21. června
Laďka Něrgešová (40), herečka
Bývalá moderátorka TopStaru porodila vytouženou holčičku Medu. Pro Laďku prý bylo druhé těhotenství v tomto věku neúnosné.

21. června
Pepa Vojtek (51), lídr Kabátů
Manželka rockového zpěváka Jovanka (38) přivedla na svět syna Alberta. Frontman populárních Kabátů má tak celkem pět (přiznaných) dětí.

22. června
Pavla Vitázková (38), herečka
Seriálová hvězda přivedla na svět dceru Rozárku. S manželem Dušanem (36) už má tříletou dcerku Barborku.

3. července
Tereza Chlebovská (26), modelka
Fotbalistovi Pavlu Kadeřábkovi (24), se kterým žije v Německu, porodila Česká Miss 2012 dceru Emu.

14. července
Dasha (35), zpěvačka
Muzikálová hvězda a dlouholetá sboristka Karla Gotta (77) porodila bubeníkovi Ondřeji Slukovi (36) holčičku Žofinku.


16. prosince
Emma Smetana (28), moderátorka a zpěvačka
Dceru pojmenovala Lennon Marlene Haj Smetana. Otcem je moderátorčin dlouholetý přítel, muzikant s izraelskými kořeny Jordan Haj (28).

16. prosince
Renáta Czadernová (31), moderátorka
Ve stejný den jako Emma Smetana rodila i její bývalá kolegyně z Novy. Renáta přivedla na svět dceru Adélku. Otcem je její přítel Michael. SPORT

2. ledna
Ondřej Moravec (32), biatlonista
Věčný smíšek odstartoval rok 2016 »zlatě«. Ale ještě cennějším než tím z biatlonových tratí. Za čerstvě narozenou Rozálkou uháněl autem sedm hodin z přípravy ve slovinské Pokljuce.

6. června
Tomáš Koubek (24), fotbalista
Už si pakoval na fotbalové Euro do Francie, ale ještě předtím mazal sparťanský gólman do porodnice za přítelkyní Janou. Mohl tak být přímo u toho, když jeho dcera Julie přicházela na svět.


10. července
Lukáš Krpálek (26), judista
Ten rok nemohl být pro nyní nejslavnějšího českého sportovce lepší. Těsně před olympiádou se »Krpošovi« narodil syn Antonín, v srpnu pak v Riu přepral pět soupeřů a vybojoval zlato. Před Vánocemi převzal ocenění Sportovec roku.

17. listopadu
Jakub Voráček (27), hokejista
Tohle ho snad zklidní! Rebela Voráčka v září načapali, jak randí s tajemnou brunetkou, ale už v listopadu se chlubil fotografií prvorozeného syna Jakea juniora (česky Jakub).
POLITIKA

12. února
Marian Jurečka (KDU-ČSL, 34), ministr zemědělství
Člen Sobotkovy vlády se v únoru stal tatínkem už popáté. A jako zatím pokaždé – byl to zase kluk! Rodiče mu vybrali jméno Jonáš.

24. března
Vít Bárta (dříve VV, 43), exministr dopravy
Po šestiletém manželství se někdejší politici z Věcí veřejných dočkali potomka. Bývalá místopředsedkyně Sněmovny Kateřina Klasnová (39) přivedla na svět dceru Amálku. Příjmení dostala po tatínkovi.

24. listopadu
Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL, 39), vicepremiér
Šéf lidovců se stal potřetí tátou. Do rodiny, jak sám říká »blonďatého gangu«, k dceři Anežce (2) a synovi Josefovi (4) přibyla Maruška.

29. listopadu
Petr Mach (Svobodní, 41), šéf strany
Europoslanec se dočkal svého prvního potomka. Syn Jonáš přišel na svět koncem listopadu a politik byl se svou ženou Andreou na porodním sále.


ZAHRANIČÍ

1. března
Jamie Dornan (34), herec
Irský herec Jamie Dornan, který zazářil v erotickém filmu Padesát odstínů šedi a v dramatu Anthropoid, se stal poprvé tatínkem. Matkou dcery, jejíž jméno pár tají, je britská herečka Amelia Warner (34).

27. března
Ivanka Trump (34), podnikatelka
Dcera nového amerického prezidenta Donalda Trumpa (70) porodila třetí dítě podnikateli Jaredu Kushnerovi (35). Protože jsou oba židovského vyznání, musel klučík Theodore James na obřízku.
8. července
Nicky Hilton(33), dědička hotelového impéria
Prvorozená dcerka americké dědičky hotelového řetězce a bankéře Jamese Rothschilda (33) dostala jméno Lily Grace.

4. srpna
Megan Fox (30), herečka
Třetí potomek oslnivé americké herečky a Briana Austina Greena (43), kterého proslavil seriál Beverly Hills 90210, se jmenuje Journey River.

8. prosince
Mick Jagger (73), zpěvák
Lídrovi Rolling Stones porodila jeho už osmé dítě baletka Melanie Hamrick (29). Američan Jagger se synem, který se jmenuje Deveraux Octavian Basil, nebude žít, zato ho dopředu pořádně finančně zajistil.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.