Mladá kráska odjela dělat společnici Arabům! Záhadně zmizela… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. srpna 2022

Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard

Mladá kráska odjela dělat společnici Arabům! Záhadně zmizela…

Co se s ní stalo? ptá se zoufalá matka.
Co se s ní stalo? ptá se zoufalá matka. (Foto: ara)

Sedmnáctiletá Anna Feschenko vyhrála Miss Moskva. Svého půvabu se rozhodla využít a pořádně si na něm vydělat. Ve Spojených arabských emirátech prodala své panenství. V Dubaji pak zůstala jako společnice. Náhle však s rodinou přestala komunikovat…

„Koukám na různé pořady a když vidíte, co se tam děje... spěchala jsem na policii," uvedla dívčina matka pro The Sun. S dcerou si po jejím odjezdu nějakou dobu psaly, teď je ale Annin telefon hluchý. Před cestou doma pochopitelně nic neřekla. Velmi překvapená tím, čím si Feschenko hodlá v Dubaji přilepšit, byla i její kamarádka Ekaterina, která s ní do Emirátů původně odjela.

„Jela jsem tam, protože mě Anna pozvala. Říkala, že je to odměna za účast v Miss Moskva," řekla kamarádka. To samozřejmě nebyla pravda. Anna své panenství podle matky prodala za osm tisíc liber, což činí zhruba 250 tisíc korun českých. Cílevědomá dívka toužila jít na moskevskou univerzitu a peníze chtěla použít na školné. Jakmile Ekaterina zjistila pravý důvod jejího pobytu v Dubaji, odjela neprodleně pryč. „Říkala jsem jí, že tam nezůstanu a chci se vrátit domů," vzpomíná. Missku se také snažila přemluvit k návratu, ale marně. Moskevští policisté po dívce v současné době pátrají. Co se s Annou děje, nicméně v tuto chvíli nikdo netuší…Přečtěte si
ararat
24. 9. 2016 • 11:12

Primitivové co jenom urážejí schovaní za PC doma a v klidu,jsou HRDINOVÉ...prostě 17cti letá dívenka jela do divokého světa neznalá tvrdých a nepsaných zákonů a zřejmě na to doplatí,pokud není v nějakém harému tak může být po smrti a asi ji těžko někdo najde.

antonuis.j
23. 9. 2016 • 20:18

Hm, když si jede vydělávat do těchto končin coby curva, tak musí holt počítat se vším. Buď je mrtvá nebo někde zavřená a střídají se na ní slimáci. Má co chtěla, ne?

-bello-
23. 9. 2016 • 19:59

Kecá, ta " cílevědomá dívka " by měla v Rusku studium zdarma a ještě jako bonus podle oboru stípko! Holka je holt *** a balí to do inteligentna .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.