David Gránský jako Michal David: Hitmaker se v něm poznal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

David Gránský jako Michal David: Hitmaker se v něm poznal!

I když to David Gránský s hitem Nonstop pořádně rozbalil, na vítězství to bohužel nestačilo. Z prvního místa se radovala Marta Jandová  jako Beyoncé.
I když to David Gránský s hitem Nonstop pořádně rozbalil, na vítězství to bohužel nestačilo. Z prvního místa se radovala Marta Jandová jako Beyoncé. (Foto TV Nova, ara)

Přestože je s rodinou na Kanárech, nedělní show Tvoje tvář má známý hlas 2 si Michal David (56) nemohl nechat ujít. V televizi ji sice neviděl, ale okamžitě žhavil internet. Aby ne! David Gránský (24) se do něho převtělil a zpíval jeho nesmrtelný hit Nonstop.

David byl skvělý a napodobil mě velice věrohodně. Byla to úžasná show,“ napsal deníku Aha! hitmaker v SMS. „Trochu jsem se v něm i poznal, ale ono napodobit mě je hrozně těžké. Na tom si vylámala zuby už spousta lidí... A je také dobře, že David tolik nemečel! Ti, co mě napodobují, většinou tak nějak jakoby mečí a já nevím, proč to dělají,“ podivil se Michal. Na adresu mladého zpěváka ještě zdůraznil, že je jedním z mála jeho »plagiátorů«, kteří dokázali vystihnout jeho showmanství. „To je totiž těžký. Nechce to jen hlas, ale umět se vžít i do toho ducha. A to můj jmenovec dokázal skutečně skvěle,“ nešetřil superlativy.

Michala Davida potěšilo, že si v show vybrali právě jeho písničku. „Jsem na to taky patřičně hrdý!“ zdůraznil s tím, že za úspěch hitu Nonstop může ze značné části také Eduard Pergner (†65). Textař a otec Terezy Pergnerové (42) se podílel i na prvních dvou filmových Discopříbězích. Potom ještě podotkl, že ze všech hudebních show a soutěží se mu »Tvoje tvář...« zdá nejzábavnější. „Taky jsem pozorně sledoval celou první řadu a teď  tu druhou také. A nejen proto, že tam zpívají mě,“ dodal.

Vidělo ho 1 400 000 diváků!
„Myslím, že je tahle soutěž skvělá a tento formát je senzační. Je to vidět i na číslech sledovanosti,“ řekl Michal David uznale. Druhý díl druhé řady sledovalo na TV Nova 1,45 milionu diváků. Tvoje tvář má známý hlas se tak stala jednoznačným vítězem nedělního večera.  Doktora Martina si nenechalo ujít 1, 08 milionů diváků a na krimi seriál Mordparta se dívalo 672 tisíc diváků.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.