Renée Zellweger (47): Proč se mi změnila tvář?! Kvůli stresu z nemoci... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Renée Zellweger (47): Proč se mi změnila tvář?! Kvůli stresu z nemoci...

Na premiéře Dítěte Bridget Jonesové už byste ji zase poznali.
Na premiéře Dítěte Bridget Jonesové už byste ji zase poznali. (Foto: Profimedia.cz)

Zatímco v českých kinech se Dítě Bridget Jones začne promítat příští čtvrtek, světovou premiéru už si třetí díl kultovní série romantických komedií odbyl v Londýně. Největší pozornost na sebe poutala představitelka věčné smolařky Renée Zellweger (47).

Ta totiž už téměř dva roky odráží otázky na to, proč se změnila k nepoznání. Dosud jen odmítala, že za jejím novým vzhledem, který předvedla na večírku magazínu Elle v říjnu 2014, stojí injekce botoxu či skalpely plastických chirurgů, teď ale byla konkrétnější.

„Byla jsem tehdy u kamarádky Nanci v Los Angeles, které diagnostikovali amyotrofickou laterální sklerózu. Úplně mě to zničilo. Na žádnou akci jsem nechtěla, ale ona mě poprosila, ať jdu, jen kvůli ní. Proto jsem vypadala, jak jsem vypadala. Pohltil mě stres, byla jsem duchem s ní,“ vysvětlila Renée svou fyzickou proměnu.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.