Co hvězdy chystají Haně Gregorové a jejímu snoubenci? Když Lvice uloví Blížence... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Co hvězdy chystají Haně Gregorové a jejímu snoubenci? Když Lvice uloví Blížence...

Hana s Ondřejem se před pár dny zasnoubili.
Hana s Ondřejem se před pár dny zasnoubili. (Foto Aha! – Martin Hykl)

Když zkušená Lvice Hana Gregorová (63) ulovila zajíčka Ondru Koptíka (33), vzbudil vztah velké pozdvižení. Zatímco na zralé pány s dorostenkami jsme zvyklí, opačně to tak časté není. Ovšem Lvice jsou prostě predátoři, málo platné. A co na jejich vztah říkají hvězdy? Na to se podívala čarodějka Aha! Petra Alraune.

Vztahy s velkým věkovým rozdílem často bývají problematické, z astrologického hlediska je ale spojení Lva (znamení Hany Gregorové) a Blížence (znamení Ondřeje Koptíka) šťastné.

Lvice potřebuje svůj zlatý trůn a Blíženec, v tomto případě »trofejní kus«, se kterým je možné se pochlubit, mívá zase věci dobře promyšlené a je ochoten hrát svou roli. Lev navíc potřebuje »kralovat« a takový pocit současný vztah Haně Gregorové rozhodně poskytuje.

Je možné, že až skončí líbánky, objeví se sporné momenty, protože Blíženci jsou sice flexibilní, ale nechtějí ustupovat napořád a rozhodně chtějí »svůj díl masa« a Lvi jsou sice okázalí, ale zdaleka nejsou tak tvrdí, jak se snaží působit.
Pokud si tedy Lvice chce uchovat své panování, bude si muset postavení pohlídat i proto, že pro zralou ženu je naletět ve vztahu nejen bolestné, ale i pokořující.

A co karty?
Ukazují, že oba partneři jsou zatím vztahem okouzleni, i když možná z rozdílných důvodů a láska jim přináší potěšení. Nemusí tomu tak ale být napořád. Když odezní doba prvotní zamilovanosti, odhalí všední dny i problémy, rozdíly a neshody. Pak už bude ve hře vůle páru krizi překonat, nebo naopak ukončit vztah, který už stimulační a propagační úlohu plnit přestal.

A co říkají hvězdy o vývoji vašich vztahů a lásek v dalších měsících roku 2016? To zjistíte v novém čísle týdeníku Aha! pro ženy, které najdete ode dneška na stáncích.Přečtěte si
demon.hk
17. 8. 2016 • 16:14

Ať si bába na starý kolena užije, nic proti tomu, ale už jsou dost nechutný jak s tím lezou do bulváru, tam se před foťáky po sobě válej, omakávaj si kozy, pinďoury.... fakt už jako dost To té Gregorce nezůstala ani špetka důstojnosti a soudnosti? No a tom slizkým úchylovi se vyjadřovat ani nebudu, nezveřejnili by to tu Ach jo, chudák pan Brzobohatý. Syn ho zapřel kvůli podprůměrné rádoby modelíně, manželce jeblo v pindě a úchylák se tlemí do objektivu s její kozou v tlapě. To je tedy rodinka!!!!!!!

hejhej
16. 8. 2016 • 17:16

chaluge:

ararat
16. 8. 2016 • 08:49

a co jeho manželka a jeho děti ,ty nemají nárok šťastný život?..to je trochu tvrdé nemyslíte?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.