Abraxas slavil a Čok je úchyl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Abraxas slavil a Čok je úchyl!

Vilda Čok si zazpíval s fanoušky a dozvěděl se, že je úchyl.
Vilda Čok si zazpíval s fanoušky a dozvěděl se, že je úchyl. (Aha!: Martin PEKÁREK)

PRAHA – Davy příznivců kultovní skupiny Abraxas zaplnily ve čtvrtek večer pražský Lucerna music bar. Právě tady totiž legendární kapela slavila kulatiny – a to rovnou třicet let. A narozeninový koncert ukázal, že jsou »Abraxáci« stále ve skvělé formě.

Jako hvězdní hosté přišli popřát Vilém Čok a Kamil Střihavka, kteří si s oslavenci i zazpívali. „Tak dalších třicet, kluci,“ popřál Střihavka. Čok pak dokonce nabídl mikrofon fanouškům. Místo zpěvu se však ozvalo: „Čok je úchyl.“ Vilda si však z nelichotivého komentáře nic nedělal a na pódiu to pořádně rozjel. Ještě větším překvapením byla jedna z hitovek Abraxasu. Při té se totiž na pódiu sešlo deset bývalých baskytaristů včetně zakladatele skupiny Slávka Jandy a chyběl pouze jediný. Vystoupení skupiny, při němž zazněly staré i nové hity, však fanouškům nestačilo. Po skončení koncertu totiž bouřlivým potleskem, pískáním a skandováním přinutili kapelu, aby dvakrát přidala.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.