Opuštěný Jan Skopeček (90): Chci se ženit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Opuštěný Jan Skopeček (90): Chci se ženit!

PRAHA-BOHNICE, ČTVRTEK 17:40. Paní Anna Jana Skopečka dojemně pohladila po tváři.
PRAHA-BOHNICE, ČTVRTEK 17:40. Paní Anna Jana Skopečka dojemně pohladila po tváři. (Foto Aha! – Jan Kopáč, ara)

Rozhodl se, že se podruhé v životě ožení. Když před dvěma roky zemřela herečka Věra Tichánková (†93), Jan Skopeček (90) po šedesáti letech ovdověl. A teď na stará kolena touží po lásce. Ošetřovatelku, která se Aha! přihlásila, přijal, ale její služby odmítl!

„Sám žít nechci, nelíbí se mi to,“ řekl rozhodně Aha! herec, který je už několik týdnů v pražské Psychiatrické nemocnici Bohnice, kam byl převezen poté, co si zlomil žebro. „A navíc potřebuju pečovatelku, protože nechci do domova důchodců,“ pokračoval suverénně Skopeček. Má však tajné plány. Sní o svatbě!
Proto také, byť velice uctivě, odmítá pečovatelky, které se poté, co si přečetly článek Aha!, hlásí do jeho služeb. Jedna taková za hvězdou seriálu Tři chlapi v chalupě přišla až do Bohnic. „Měla bych vážný zájem postarat se a dělat společnost tomuto významnému člověku. Jsem hluboce věřící katolička, vdova, která se postarala o svého těžce nemocného manžela a zaopatřila ho. Byla jsem mu oporou do poslední vteřiny jeho života, jsem zároveň certifikovanou pečovatelkou,“ prozradila paní Anna Majerová (52).

Herci přinesla koláč a ovoce. Byl za návštěvu rád, ale hned jí vysvětlil, jak se věci mají. „Jste hodná. Já ale myslím na jinou,“ vysvětloval Majerové a loučil se s ní se šibalským úsměvem a slovy: „No ale dejte mi na vás telefon, kdyby něco...“Přečtěte si
defakto
10. 7. 2016 • 00:36

... no nic ve zlém , ale kdy se chce někdo ženit v 90 - letech asi to nemá v hlavě v pořádku . Taky může naletět nějaké vychytralé ženské , která bude mít o něj zájem hlavně ze zištných důvodů , pokud má nějakej majetek (byt , peníze , vdovský důchod , atd ) ... jen , aby ještě nakonec netoužil po samote .

daniela123456
9. 7. 2016 • 20:40

Velmi stari lide se duchodaku boji! Proc asi hm??!!!

malavelka
9. 7. 2016 • 18:19

Velmi dobře, že nechcete do žádného dom us eniorů, jelikož člověk nikdy neví "co bude, až bude ležák". Nemáme dobré zkušensoti s jedním domem seniorů v Praze 4, kde došlo k šikaně rodiny a zřejmě k manipulaci klietna.-seniora. / výrok ředitele "co si podepsal, to má"/ Když nebyl spokojen s vyúčtováním byly omezenyx návštěvy a nebylo zajištěno soukromíá / a kdyby jenom to ! / Kdo by si přál více informací, tak vám je poskytnu.

cukrenka
9. 7. 2016 • 13:27

Delon taky prý řekl, že by se chtěl ještě zamilovat. To určitě může dávat člověku sílu přežívat všechno, a je to nad každou profesionální péči. Tomu lze porozumět, ale dámy nabídly všechno, jenže asi nebyly jeho typ.

defakto
9. 7. 2016 • 11:59

... jen aby se ještě nemusel ženit !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.