150 let starý mrazivý dopis: Předpověděl obě války i 3. světovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

150 let starý mrazivý dopis: Předpověděl obě války i 3. světovou!

Fotografie
Fotografie (internal)

Z tohohle dopisu mrazí! Před téměř 150 lety ho napsal americký právník, spisovatel a generál Albert Pike (†81). Předpověděl v něm první i druhou světovou válku. A zmiňuje tam i třetí – k té se začne schylovat ve 20. století a bude s islamisty!

Dopis s proroctvím je datován k 15. srpnu 1871 a jako adresát je uveden italský politik Giuseppe Mazzini. Odesílatelem byl již výše zmíněný Pike. Oba muže pojilo mimo jiné to, že oba patřili do společenství Svobodných zednářů. V 19. století měl prý Pike vizi, v níž mu jakýsi »duchovní průvodce« vydal tajemství o budoucnosti a událostech, jež lidstvo čekají.

Na popud tohoto vidění pak prý Pike napsal o třech válkách, které jsou nutné k tomu, aby byl ve světě nastolen nový a jednotný řád. Plán spočíval v tom, že se zorganizuje komunismus, nacismus a další hnutí, která pak podnítí světové války.

Dopis byl na krátkou dobu vystaven v Britské muzejní knihovně v Londýně, pak se ale po něm slehla zem. A i když je celý tento příběh podle některých notně přitažený za vlasy, Pikeovi se nedá upřít jediné – přesnost, s jakou se do událostí skutečně trefil. Co všechno předpověděl?

O 1. světové válce a svrhnutí carů:

„První světová válka musí být vyvolána, aby mohli ilumináti odejmout moc ruským carům a z této země se pak utvořila pevnost ateistického komunismu. K podnícení této války budou použity nesrovnalosti mezi britskou a německou říší, na konci pak bude stát komunismus, který dál poslouží ke zničení dalších vlád a oslabí náboženství.“

O 2. světové válce a nacismu:

„Druhá světová válka využije rozdílů mezi fašisty a politickými sionisty. Tato válka musí být vyvolána, aby byl zničen nacismus a aby byl politický sionismus dostatečně silný k vytvoření svrchovaného státu Izraele v Palestině. Během druhé světové války se musí stát mezinárodní komunismus dost silný na to, aby vyvážil křesťanství, které bude poté omezováno a drženo pod kontrolou do doby, než jej budeme potřebovat pro závěrečné sociální kataklyzma.“

O 3. světové válce:

„Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty iluminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus vzájemně zničily. Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleny v tomto tématu, donuceny bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání...“

Přečtěte si
zamlzena
9. 3. 2016 • 17:06

Do třetice všeho dobrého / i zlého/ ?? Ve všem existuje jakási perioda, ale lidský život je velmi krátký, a to je problém. Nestačíme si tedy často uvědomit , anebo neznáme historické události, takže nám uchází, že se podobné situace pravidelně opakují.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.