Mrazivá předtucha: Monika (†36) plánovala, že dovolená v Egyptě bude poslední, tvrdí její kamarádka Linda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Mrazivá předtucha: Monika (†36) plánovala, že dovolená v Egyptě bude poslední, tvrdí její kamarádka Linda!

Když se Monika (†36) společně s dcerkou Klárkou (†8) a manželem Petrem (35) vydala na dovolenou do Egypta, věděla, že v jejím životě dojde k zásadnímu zvratu...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

an.manchester
16. 08. 2013 22:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tondapraha
16. 08. 2013 11:59

Já bych řekl,že ten zločin spáchala ta malá,holka.To tady ještě nikoho nenapadlo.Ale blábolu je tady,přehršle.

mrdounberlusconi
16. 08. 2013 11:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
16. 08. 2013 11:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mixalca
16. 08. 2013 06:56

ruže .cz 18.34 souhlasím s tvým názorem .

bohatypoodnikatel
15. 08. 2013 19:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ruze.cz
15. 08. 2013 18:34

Lidi počkejte na výsledky,důkazy snad nějaké existují,vždycky se najdou nějací chytřejší než policie-rodina se ztoho může zbláznit-nikoho neobviňujte bez důkazů.

pol510
15. 08. 2013 17:33

niet sa čomu diviť že takýmto ziskuchtivým klamárkam čo za pár korún od bulváru ohovárajú nebohú Moniku a jej manžela bola zakázaná účasť na pohrebe dievčat

tina13
15. 08. 2013 17:08

chudák holky, nikdo nevíme, jak skončíme, ale tohle je tedy vážně šílené..., je mi líto pozůstalých..., jen nechápu, proč to všechno vyšetřování trvá taaaak dlouho

sheshe
15. 08. 2013 16:48

Nemůže těm "kamarádkám" už někdo konečně zacpat ústa??

jerry
15. 08. 2013 17:35

Nebo ještě lépe, rozbít hubu?

filuska77
15. 08. 2013 14:33

Když se stane takováto tragedie, tak ve většině je agresor člen rodiny. Mohla by to být neštastná náhoda, ale určitě ne zabítí nebo vražda ze strany Egypta. Chabý a jediný pokus o zdůvodnění neviny Petra. Všechna jeho vyjádření a chování jsou proti němu. Pokud by byl vinen, tak v Egyptě má šanci. Tady by to bylo vyšetřeno asi daleko rychleji a s tím by mohl kalkulovat. Jinak se divím, že každý den má své informační okénko a že se bojí o sebe a chce domů. Já bych určitě redaktora odmítla denodenně krmit, a určitě bych se snažila udělat vše proto aby se viník našel a ne že bych se bála o svůj život, pro mne by můj život totiž skončil. A laborky v těchto případech opravdu trvají 2 měsíce i více.

sado
15. 08. 2013 15:12

Každý se chováme jinak ve stresových situacích. Nikoho neomlouvám, vrah nechť je dopaden a po zásluze potrestán. Osobně jsem i pro zavedení trestu smrti když vidím co se v ČR děje. Pokud bych já chtěl něco takového udělat, tak v Egyptě určitě ne. Pokud jsi tam byla tak mi dáš zapravdu, že vězení je pro evropana skoro jako trest smrti. Taková idylická dovolená na jachtě, bouřka vítr, muž(žena) přes palubu, lodní šroub, to by jako nešťastná náhoda mohlo projít. Ale proč bych zabíjel, víš kolik je na tomhle světě krásných osamělých žen co touží po pohlazení? A s tou mojí ať se trápí zase někdo jiný. Proč musela zemřít i ta princezna, přeci nezabil svoje dítě. Netuším jakým způsobem by jsi hledala viníka. Víš to info okénko to je ten bulvár "naše čtenáře či diváky by zajímalo". Znáš to.

sado
15. 08. 2013 14:04

To je bulvární linč. Za více jak 14 dní nebyl nikdo v Egyptě schopen určit příčinu smrti. Údajně rozleptané žaludky a co dutina ústní, hrdlo atd. Jak dlouho může trvat než dostanou výsledky z pitvy. Jak dlouho trvají laboratorní testy? Podle mě oni ty výsledky již mají. To co nemají jsou důkazy že to p. Petr udělal, protože by už seděl. Důkazy zřejmě nejsou a tady už to jede " mrazivá předtucha, řeč těla, do toho numero a astroložky ,věštci atd. Těch chytrejch důvěrnejch kamarádek co se vyrojilo a co zaručeně vědí... Pokud jsem rozhodnutej, že se rozvedu, tak už mě k tomu partnerovi nic netáhne a na dovolenou s ním nepojedu. Třeba je skutečně někdo otrávil a egyptské úřady to jenom nechtějí přiznat, aby tím neovlivnily turismus. Jeli byste tam kdybyste věděli, že personál občas podává otrávenou stravu či nápoje? Nejeli. Myslím, že kdyby to plánoval, tak to udělá jinak, protože tím, že je jim nejblíže je z něj první podezřelý. Staré přísloví říká: Nesuď den před večerem. Házíte špínu na člověka kterého neznáte. Počkejte si na konec třeba budete překvapeni.

zdma
15. 08. 2013 14:21

Sado máš plnou pravdu a výsledky pitvy z Egypta jsou ve hvězdách tam se nyní vraždí a u nás to je na diskuzích jeden Colombo vedle druhého,nechme to koňovi,ten má větší hlavu.

nyxx
15. 08. 2013 15:56

Tady je to samá vědma, každý ví přesně, co se stalo.Oni to neví ani policajti, ale v diskusi je to už každému jasný.
Třeba to udělal a třeba taky ne, takže takový řeči o předtuchách a jiný cancy jsou k smíchu.Jestli od něj chtěla odejít, tak by to byla poslední dovolená s ním a ne předtucha.
Je to fraška a bulvár to ještě podporuje.

hromosvody
16. 08. 2013 06:00

Původně jsem chtěl napsat : ! ... ta jejich numeroložka ať se jde vycpat ..." ale koukám, že už nějak vycpaná je. Nebo spíš redakci silně podezírám, že k těmto účelům používají gumové nafouklé figuriny s namalovaným ksiftem a ty pak generují odpovědi na "záhady" atd.
Jestli však jste dámo skutečná, tak byste se měla stydět co jste napsala. Přeci každý, kdo někdy ze zájmu nahlédl pod roušku skutečné numerologie ví, že k osudovému a životnímu plnění potřebujete nejen jméno a příjmení osoby, ale hlavně DATUM NAROZENÍ. A brala jste alespoň v poraz též příjmení zavražděné Moniky zasvobodna?
Jděte, vy sádelnatá kreaturo nějak dělat uklízečku - toto je drzost a vrchol nechutnosti dělat takoé závěry bez všech podkladů. Jste hnusná a vůbec se divím, že se necháte vyfotit s tímto přežraným ksiftem, k.rávo jedna nedojená.
Ale budete opravdu patrně nafouklý generátor odpovědí, protože takovýto zjev se hned tak nevidí. Redakce - nedělějte si z nás až tam velkou prču

prroud
16. 08. 2013 08:20

Pokud mi je znamo,je u numerologie celkem zasadni i cas narozeni,presna hodina,kdybych ovsem bral numerologii jako cosi hodnovernyho,o cemz silne pochybuju,ze by byla.Ale zkus to slusne hromos­vode,­slus­ne,vic si to uzijes,ver mi

an.manchester
16. 08. 2013 22:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

an.manchester
16. 08. 2013 22:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.