Nová série oblíbeného seriálu: Mulatka v Ordinaci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Nová série oblíbeného seriálu: Mulatka v Ordinaci!

Na kamerových zkouškách do seriálu byla už před lety. Ale vyšlo to až nyní.
Na kamerových zkouškách do seriálu byla už před lety. Ale vyšlo to až nyní. (Foto TV Nova, ara)

Rok 2016 bude plný změn i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Do Kamenice nastoupí nové tváře, které zamíchají dějem i milostnými vztahy oblíbených postav. Nejvýraznější je Eliška Mesfin Boušková (36) alias doktorka Aisha, která se dočkala role po deseti letech!

„Byla jsem na kamerových zkouškách už před lety, ale nevyšlo to. Neměli pro mě roli. Zřejmě jsem ale zůstala v evidenci, takže nyní, když potřebovali scenáristé lékařku z Afriky, se mi ozvali,“ svěřila deníku Aha! herečka, jejíž tatínek pochází z Etiopie a maminka je Češka žijící ve Francii. Sama Eliška navštívila Afriku naposledy před šesti lety a ve Francii strávila rok.

V seriálu si zahraje gynekoložku, ale přiznává, že lékařkou nikdy být netoužila. „Jsem divadelní herečka, baví mě to. To, že jsem dostala roli v takovémhle seriálu, mě samozřejmě neskutečně těší, je to pro mě nová zkušenost a zpestření. Navíc kromě svých přátel, se kterými se znám z divadla, tu potkávám spousty nových zajímavých lidí,“ nemůže si vynachválit Boušková, která se v Ordinaci objeví poprvé 23. února.


Hraje na saxofon
Boušková vystudovala na pražské DAMU, obor činoherní herectví. Začínala v angažmá Klicperova divadla v Hradci Králové, později hostovala např. ve Spolku Kašpar a Dejvickém divadle. Ovládá hru na saxofon, rapuje a díky ročnímu pobytu ve Francii se plynně domluví francouzsky. Tatínek Mesfin Gedlu pochází z Etiopie a v Praze vystudoval Vysokou školu zemědělskou. Zvládl ale i doktorát z politologie a dnes pracuje v Ústavu mezinárodních vztahů v Praze. Maminka se narodila v Ústí nad Orlicí, vystudovala na filozofické fakultě francouzštinu a bohemistiku a nyní žije ve Francii.

Aisha má tajemství...
Gynekoložka Aisha přišla do seriálové Kamenice z Ugandy. Všechny předsudky a nedůvěru odbíjí se šarmem a humorem, kterým může konkurovat i Čestmíru Mázlovi (Petr Rychlý). Toho neustále překvapuje svými znalostmi a dává zabrat jeho egu, protože má často pravdu. Aisha má ale tajemství, kvůli kterému do Česka přijela. Mázlovi se podaří zjistit, co ji trápí…Přečtěte si
tyrkys
12. 1. 2016 • 14:31

Zavřel už je jen na dobré papání, tohle by nezvládl...

datelobecny
12. 1. 2016 • 12:54

To si dělají srandu??!! Taková zrůda hnusná! A na to se mají lidi v televizi koukat? Kdyby byla bílá a stejně hnusná, tak by tu roli nedostala! Jděte do pr.... s multikulty. Já se do jejich zemí bojí jezdit i na dovolenou! A my je tady vítáme!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.