Prostřeno!: Nasadili alkoholičku z Výměny manželek! Džambulka opět na scéně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Prostřeno!: Nasadili alkoholičku z Výměny manželek! Džambulka opět na scéně!

Džambulka opět na scéně!
Džambulka opět na scéně! (Foto: FTV Prima)

Litry alkoholu i striptýz! To už na televizních obrazovkách předvedla Gabriela Brabec Tauberestová (36). Vymetačku televizních soutěží, která si díky zálibě v alkoholu vysloužila po Ivetě Bartošové (†48) přezdívku Džambulka, můžete vidět tento týden v pořadu Prostřeno! na Primě.

Víc než potraviny ji zajímaly lihoviny. „Jeden dva litry vodky a čtyři a půl litru vína za šest dní,“ počítal Gábinino skóre ve Výměně manželek s lahví vodky schované v mrazáku její náhradní manžel. Od natáčení reality show už ale uplynul více než rok a Gábina tvrdí, že abstinuje. „Po soutěži jsem přestala pít alkohol. Přestalo mě to bavit,“ svěřila deníku Aha! brunetka, která za deset dní strávených ve Výměně manželek nevystřízlivěla.

„Popostrčil mě hlavně manžel. Chtěl, abych to omezila, ale skoncovala jsem s tím úplně. Skoro rok jsem neměla ani kapku,“ dodala Gábina, která si kvůli alkoholu uřízla ostudu i v reality show 4 svatby v roce 2012. Tam opilá dokonce dělala striptýz. A láska k destilátům se jí vymstila i před deseti lety, když popíjela u baru s tehdejším přítelem po finále soutěže krásy Missis. Napadl ji, když se bavila s Martinem Maxou (54). Zpěvák se jí zastal a skončil u soudu, od kterého si odnesl podmínku na dva roky za pokus o ublížení na zdraví a výtržnictví.

Uřízne si čtvrtou ostudu?
Účast v televizních soutěžích přinesla Gábině zatím jen trojnásobnou ostudu. Bude se to opakovat i počtvrté? „Nikdo ze štábu ji skutečně neviděl pít. Při servírování své večeře připravila dokonce nealkoholický přípitek,“ prozradil Aha! zdroj ze štábu. Tak uvidíme, jak si Džambulka povede! Vařit bude až v pátek.Přečtěte si
lalia
15. 9. 2015 • 10:20

Nikdo není hnusný.Člověk je člověk a ona je teď pěkná a napravená,zaslouží si pochvalu.Kdyby všichni alkoholici tak jednali,bylo by dobře.Nikomu přece neublížila.

lalia
15. 9. 2015 • 10:18

Mě překvapila v kladném slovasmyslu.Fandím ji.Pořad dopadl moc dobře,nad očekávání.Každý člověk má možnost se dostat ze srabu,nebo z pádu na dno a u ní to vypadá dobře.Gábi Vydrž !

jity
8. 9. 2015 • 19:13

Zatím alkohol nepije, že by byla v léčení?

znalec
8. 9. 2015 • 15:37

souhlas, odporný hloupý zjev, na Nově se musila všem zhnusit, uvidíme, co bude povádět na Primě..

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.