Diana Kobzanová o mateřství: Porod? To byl děs! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Diana Kobzanová o mateřství: Porod? To byl děs!

Diana Kobzanová měla v Česku rozjetou kariéru moderátorky. Pak ale vzala kufry a odjela za svou velkou láskou, Michaelem Frolíkem za oceán. Vrátila se už jako maminka.
Diana Kobzanová měla v Česku rozjetou kariéru moderátorky. Pak ale vzala kufry a odjela za svou velkou láskou, Michaelem Frolíkem za oceán. Vrátila se už jako maminka. (Foto: Profimedia.cz)

Po roce se vrátila zpět domů! Modelka Diana Kobzanová (33) přijela své osmiměsíční dcerce Elle ukázat, odkud maminka pochází. Za oceán se vrátí v závěru srpna. Do té doby chce Diana vyřídit úřady a setkat se s mnoha kamarády. V nabitém programu si Kobzanová udělala čas na rozhovor pro magazín Aha! TV.

Diano, jak se máte?
„Mám se, jak si zasloužím. Jsem trošku unavená, ale to je asi každá ženská, co má malé dítě. Unavuje mě, když dceři rostou zuby a v noci nespí, a pak mě nabije to, že se naučí něco nového. Mateřství má pozitivní i negativní stránky. Abych to upřesnila:  Jsem teď zodpovědnější a více přemýšlím nad věcmi. Jinak míň spím a míň piju víno!“ (směje se)

Vám se podařilo utajit, že jste těhotná. A pak i to, že jste porodila. Proč jste o tom nechtěla mluvit?

„To těhotenství nebylo úplně v klidu! A pak malá se narodila císařem a já jsem musela brát hodně prášků, protože jsem měla nějaké problémy. V tomhle směru jsem nebyla v Kanadě moc spokojená…“

Myslíte s lékařskou péčí?
„Ano, malá se narodila v úterý a ve čtvrtek ráno mě, po císaři, posílali z nemocnice domů. Chtěla bych říct lidem v Čechách, co si na něco pořád stěžují, aby si zkusili rok žít v Kanadě.“

Tady se nabízí otázka: Chybí vám v Kanadě něco českého?

„Pečivo! I když jsem našla německého pekaře, který dělá chleba podobný českému. A chybí mi také české uzeniny!“ (směje se)

Opravdu?

„Ano, některým lidem to může přijít směšné, co mi chybí na uheráku nebo na vysočině. Ale když máš na to jednou za čas chuť, a tam to nemáš kde sehnat, tak ti to chybí! Nebo třeba tvaroh mi chybí, v Kanadě jsem ho prostě nesehnala, když jsem chtěla dělat ovocné knedlíky s tvarohem.“

Žijete s hokejistou Michaelem Frolíkem! Je lepší hokejista, nebo táta?
„Aby to bylo spravedlivé – je stejně dobrý hokejista jako táta.“

Změnilo ho narození dcery?
„Doma ano, ale nevím, jak se chová, když za ním zapadnou dveře. Stará se o ni hrozně hezky a jsem překvapená, že si dokáže ve spoustě věcí poradit. Paradoxně mu v jiných věcech musím jako každému chlapovi říkat, co má dělat. Ale pokud jde o malou, tak on je schopný fungovat jako samostatná jednotka. A hlavně: Ona je mu podobná. Takže tatínek se rozplývá: To je moje Ellinka…“

Budete se brát?
„Mně svatba přijde zbytečná! Je mi 33 let, dítě už mám. Michal mi už nemusí nic dokazovat…“Přečtěte si
ivoadler
15. 8. 2015 • 16:09

Pro Kobzu je "děs" všechno, co páchne normálním životem. Kdyby si, kráva, nenechala dělat císaře (aby neměla ztrhanej ksicht), měla by zážitky z porodu lepší. Ale oceňuji, že život za "velkou louží" jenom nevychvaluje jako jiné celebrity, které si pak jezdí do Česka dát spravit zuby.

lidusa123
15. 8. 2015 • 16:06

Co furt mas?Vlastik se chystal na LANYZE s prutem do more,no

lesnismes
15. 8. 2015 • 13:36

Tak rozhodne si muzou stezovat lidi v cesku spis nez v kanade.Ze ji pustili za dva dny domu znamena,ze byla ok a navic v usa a kanade je to normalni.

jardavozembouch
15. 8. 2015 • 12:35

odkdy je uherak ceska uzenina???

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.