Miliardář Zdeněk Bakala v ohrožení: Za tu zradu zaplatíš! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 31. března 2023

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Miliardář Zdeněk Bakala v ohrožení: Za tu zradu zaplatíš!

Zdeněk Bakala nesplnil, to co slíbil!
Zdeněk Bakala nesplnil, to co slíbil! (Marek Pátek David Kundrát Martin Hykl / Aha)

Smutek a zlost zavládly ve 43 tisících hornických rodinách na severu Moravy a Slezska, kterým společnost RPG Byty Zdeňka Bakaly prodala střechu nad hlavou, i když původně slíbila, že nájemníci si budou moci odkoupit byty za netržní ceny. Z okolí poškozených se už ozývají výhrůžky, že Bakala si své nepoctivě nabyté miliardy dlouho neužije!

Není náhodou, že hornické byty prodala Bakalova firma mezinárodní investiční společnosti Round Hill Capital pod rouškou léta, kdy mnoho nájemníků je na dovolené a nestihnou nic zorganizovat.  Bakala se bytů zbavil zřejmě proto, aby už v budoucnu nemohl být s touto kauzou spojován, ale to se velmi plete. To, že Zdeněk Bakala obešel slib daný při privatizaci OKD v roce 2004, považují nájemníci za selhání justice i celého politického systému. A ty nejhorlivější hlavy už vymýšlejí, jak se miliardáři pomstít. Bakala by určitě měl posílit svou ochranku, anebo se z Česka raději úplně odstěhovat!Autor:  al

Přečtěte si
ellenic
10. 8. 2015 • 15:52

-bello- Přesně tak, Maláčová Miss . Tyhle mají dobrý kalkul, je jedno, kdo je to, hlavně, že má miliardy. Myslíš, že by si vzala strojvedoucího Karla . I kdyby měl modré oči, tak má Kája smůlu. Bakala, to je terno. Že slíbil byty havířům, no a co, hlavně, že mu to sype . No nejmladší už není a takových zbohatlíků už se dívá z nebíčka .

ellenic
10. 8. 2015 • 15:45

Bakala s Bakala Maláčovou jsou už dávno za vodou. A je jim jedno, jak majetek nabyli! Správný titulek u jejich společné fotografie. Žít zde nechtějí, ale předvádět se u nás v TV, v bulváru to ano, na to jsou nejspíše jak dělaní. Ta aféra s byty havířů je nechutná, prostě mamon, nic víc. Je mi líto všech nájemníků, kteří mu věřili, že jim byty prodá. Když vidím, že si farmář na svůj majetek vydělal tvrdou prací starostí o farmu, prací na polích a ve stájích, tak se před ním skláním. To se týká všech poctivých podnikatelů. Tady se jen s odporem podívám . Hnus!

-bello-
10. 8. 2015 • 15:12

simir7 hele věř, že já se takhle nechovám.K tomu musíš mít povahu. Sama jsem velmi dobře zabezpečená a majetek druhých je mi lhostejný . Nesmí to být ale majetek těch po " sametu " co si pletou kapitalismus s rabováním !!!

-bello-
10. 8. 2015 • 14:47

Jak mohla být Malačová Miss ?Tohle je zas nad moje chápání. Když si ji Bakala koupil , tak měl asi podmínky v manželské smlouvě - chtěl dědice.

6010
9. 8. 2015 • 09:48

A také se dost divím, že ho již dávno někdo neodpráskl.Zabíjí se lidé navzájem kvůli stovce a tady ten darebák okradl takových lidí a nic se mu nestane?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.