Jaromír Hanzlík při rozloučení s Pavlem Vantuchem: V televizi měl trepky i gauč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Jaromír Hanzlík při rozloučení s Pavlem Vantuchem: V televizi měl trepky i gauč!

Jaromír Hanzlík promluvil nad rakví.
Jaromír Hanzlík promluvil nad rakví. (Foto Aha!: Martin Sekanina)

Na pohřby kolegů příliš často nechodí. V případě televizního režiséra a střihače Pavla Vantucha (†73), který stál u zrodu Videostopu i Úsměvů českého filmu, ale Jaromír Hanzlík (67) udělal výjimku. Dokonce promluvil nad rakví!

„Budu na vás vzpomínat v té vaší střižně, kam jste si nechal dovézt gauč, abyste při práci odpočíval a nezdržoval se přejezdy domů. Budu vás vidět, jak z té střižny vycházíte a máte na nohách trepky, což ukazovalo, že jste se v televizi cítil jako doma,“ zavzpomínal herec třesoucím se hlasem. Po skončení včerejšího obřadu rychle opustil strašnické krematorium.

Rozloučit se přišel také režisér Ondřej Kepka (45). Se svým kolegou si domlouval práci a měl v plánu volat mu kvůli scénáři. Bohužel to nestihl... „Znali jsme se velmi dobře. Byl to můj velký učitel, na Kavčích horách pracoval přes padesát let. Spolupracoval jsem s ním nejen díky jeho obrovským archivním materiálům, ale řadu let natáčel dabingové Ceny Františka Filipovského, které moderuji. Odešel moc brzy,“ svěřil Kepka deníku Aha smutným hlasem.Přečtěte si
italiano
6. 8. 2015 • 13:58

Tedy co se to s vámi stalo? Vypadáte podivně...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.