Michal David není troškař: Nadělil si dárek za milion! Ale následně »vydělal« melounů třináct | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Michal David není troškař: Nadělil si dárek za milion! Ale následně »vydělal« melounů třináct

Michal David si svůj narozeninový koncert hodně užil.
Michal David si svůj narozeninový koncert hodně užil. (Aha! - Martin Hykl, Herminapress.cz)

Oslava 55. narozenin Michala David (54) s DJ Bobem (47) byl pořádný mejdan, který stál hitmakera slušné peníze. Jen jeho dárek, švýcarský muzikant DJ Bobo, vyšel na víc než milion kaček. Našlapaná O2 arena mu to však zaplatila...

Megakoncert se plánoval sedm měsíců. Obří scénu stavělo dva dny 60 lidí. „Je to asi milion a půl, ale stojí to za to. Arena je obrovská, je potřeba vše předimenzovat,“ prozradil David cenu nejmodernější techniky, kterou vyžadoval.

Hudebník se ale neplácl přes kapsu jen kvůli technice, 50 minutové vystoupení hvězdy evropské taneční scény devadesátých také něco stálo. „Nebylo tolik těžké DJ Boba získat. Chtěl udělat koncert tady v Praze, ale já přišel s nápadem, že by bylo dobré nás dva spojit,“ svěřil nadšeně David. „Jeho produkce stojí 40 tisíc eur a plus letenky a ubytování,“ vyčíslil David, co stálo 13 Švýcarových hitů.

Narvaná hala

Z arény, která takřka praskala ve švech, byl nadšený nejen švýcarský hudebník, ale zejména oslavenec. Po lístcích v průměru za 750 korun se jen zaprášilo. Za 3,5hodinovou show přistálo Davidovi do kapsy zhruba 13,5 mil. Kč. Tedy ne celých. Ovšem i po zaplacení »dárku«, pronájmu prostor, daní a dalších věcí na oslavě neprodělal.

Nepamatuje si ho

Michal David před koncertem přiznal, že slavného DJ potkal už před 19 lety. „I když on si to nepamatuje, už jsme se potkali v roce 1996, kdy dělal předskokana Michaelovi Jacksonovi na Letné, ale to už je dávno. Tam jsem s ním stál v baru a jen jsme si povídali,“ řekl hitmaker.

Medailon za 26 900 tisíc

Oslavenec chtěl Bobovi udělat radost, a tak mu nechal vyrobit medailonek. „Je z 18karátového zlata ve tvaru klavíru s mým podpisem. Dostane ho jako první,“ řekl David o přívěsku z České mincovny, který je na prodej za 26 900 korun.Autor:  vin

Přečtěte si
mord
21. 6. 2015 • 17:11

To ty mit nikdy nebudeš oxallis pomluvy v bulváru ti nic nevydelaji a tak to ma byt zbaběla bábo praskni závisti

mord
21. 6. 2015 • 17:08

Zase zvanis pitomosti hloupa drbno ty bys bez tech keců v bulváru umřela bellmeku

juwa
21. 6. 2015 • 11:09

Michal David (on se tak vlastně ani nejmenuje...) je trapný sám o sobě. A aby tomu nasadil korunu, přitáhne sem vyhaslou rádoby hvězdu 90. let.... Pravdou ale je, že ti dva by si mohli podat ruce, což se zřejmě také stalo. Kolovrátkové melodie obou umělců se podobají jako vejce vejci. Přemýšlel jsem, kdo by se k nim ještě hodil. Napadnul mě američan Dean Read. Bohužel už zemřel - škoda, mohla být ještě větší bžunda. Mohlo to být ale ještě daleko horší - pokud by vystoupil náš nejlepší hudebník, věčný synek pana Radeka B........

-bello-
21. 6. 2015 • 10:27

Prostě je to tak , se synem se vídá přes skype a jemu je líp tady.Prostě holka mateřství neustála , ale dítě je šťastné tak jako tak.Dyť děti herců často vychovávají prarodiče, např. i u Veškrnové atd.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.