Těžce nemocný herec Soukup (66): Odmítl léčbu! Manželka je zoufalá... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Těžce nemocný herec Soukup (66): Odmítl léčbu! Manželka je zoufalá...

Pavel Soukup
Pavel Soukup (Foto Aha!: Marek Pátek)

Když se rozhodne, nic ho nezastaví! Pavel Soukup (66), který v sobotu zkolaboval se srdcem jako divák na představení Fantoma Opery v GoJa Music Hall a skončil na ARO, opustil v úterý nemocnici. „Slíbil jsem lékařům, že sem budu docházet,“ řekl deníku Aha! herec. Manželka Isabela (48) se ale bojí o jeho život!

Herec nedal na její prosby, aby zůstal v nemocnici. Chtěl mermomocí domů. „Jen bych zabíral místo,“ vysvětloval Soukup svůj hazard se zdravím. „Už je mi dobře a slibuju, že mi nic nebude,“ ujišťoval, jako by se nechumelilo. Pud sebezáchovy u něj zřejmě nefunguje.

„Problém je v tom, že Pavel si nepamatuje ten kolaps. A taky se samozřejmě neviděl. Já jsem z toho, že přestal tři minuty dýchat, v šoku doteď,“ přiznala Isabela. S manželovým odchodem z nemocnice nesouhlasí. „Momentálně má dobré výsledky. Ale za pár hodin už to nemusí být pravda! A kdo mu pomůže, když bude sám doma,“ ptá se s tím, že chtěla, aby mu lékaři dali kardiostimulátor. Soukup ale nezastírá, že se v nemocnici necítí dobře. Bez ohledu na to, jak špatně mu v sobotu bylo. „To není prostředí pro mě. Slibuju, že budu dbát o své zdraví, ale potřebuju už zase pracovat,“ prohlásil herec rezolutně.

Hrozila mu i mrtvice

Fibrilace síní, která přivodila Soukupovi zhroucení, je velice zákeřné onemocnění. Postižený si ji málokdy uvědomí, protože se projevuje nepravidelním srdečným tepem. I když fibrilace síní člověka na životě přímo neohrožuje, dokáže mu výrazně zhoršit kvalitu života. „Pokud se tato srdeční porucha neléčí, často vedle srdečního selhání způsobí i mrtvici,“ řekla Aha! doc. MUDr. Lucie Riedlbauchová z Kardiologické kliniky v Motole.Autor:  höh,ida

Přečtěte si
ararat
11. 6. 2015 • 22:54

blbádona fackuje samu sebe za ambulantní opracovávání

mekanik
11. 6. 2015 • 08:53

mord-vycházky dostáváš ty v gerontáku

mord
11. 6. 2015 • 06:11

Moulo drbna to uklízení ve fitku sama nezvladne svihej ke smetaku nedostal jsi vycházku

mekanik
10. 6. 2015 • 22:58

ar-mazej spát havyřko

ararat
10. 6. 2015 • 22:43

prej dostáváš facany za ambulantně opracovávání -belly-..blbádony to prej se dneska tak dělá

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.