Jak si dnes žije »hrobník federace« Mečiar: Neuvěříte, co si pořídil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 20. května 2022

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Jak si dnes žije »hrobník federace« Mečiar: Neuvěříte, co si pořídil!

Vladimír Mečiar
Vladimír Mečiar (Aha! - Martin Pekárek)

Tomu se říká idylka. Vladimír Mečiar (72) si v důchodu určitě nemůže stěžovat na zlé časy. Expolitik, kterému společně s Václavem Klausem (73) bývá přičítán rozpad Československa, si volný čas užívá opravdu plnohodnotně.

Trojnásobný expremiér Slovenska se přesouvá mezi luxusní rezidencí Elektra a chalupou, kterou má nedaleko Dubnice nad Váhom, ve vesnici Dolná Poruba. Tam odkoupil nejenom pozemky, ale chalupy, sady a pole. Ptáte se, proč takovou plochu pro jednu chalupu?

Na jaře loňského roku, totiž podal na Obecní úřad v Dolnej Porubě žádost o povolení na výstavbu multifunkčního hřiště. Slovenský deník Nový Čas v sobotu zjistil, že hřiště je v současné době již dokončené a plně funkční.  

Mečiarovo luxusní sportoviště se nachází v pokojném prostředí přírody a je jako stvořené pro zdravý životní styl a sportování. Je zde prostor pro hraní basketbalu, volejbalu, tenisu nebo fotbalu.

Nový Čas se na prominentního obyvatele zeptal i  starosty obce, Miroslava Kopčana, ten se však k této otázce vůbec vyjadřovat nechtěl. 

 

 Autor:  gre

Přečtěte si
ladyhelmet
20. 5. 2015 • 02:05

Cecha do mecha a mech do Dunaja

igwar
19. 5. 2015 • 10:38

Velky pocet studentov zo SR v CR je problem CR. Ak to tak vadi, preco CR nezavedie limity, alebo studium nespoplatni? Ale on asi sucasny stav velmi vyhovuje ceskym VS, inak by nechodili lanarit maturantov po slovenskych strednych skolach. Ak tej "biede" len tolko, ze aktualne je minimalna mzda je vyssia v SR ako v CR a jednym z dovovodov rastu ekonomiky je prave euro. Spolupracujem v zamestnani s mnohymi firmami z CR a casto z ich strany pocuvam, ze aj oni by radi euro a a aka skoda, ze ho este nemaju..

-bello-
19. 5. 2015 • 10:19

Mečiar je magor . Zrušit federaci si přáli všichni rozumní Češi. Havel ji přišel zachraňovat do sněmovny s propustkou z nemocnice a s obvazem na břiše.Naštěstí ho neposlechli .Slováci od té doby mají bídu a navíc svoje "promyšleně " přijaté EURO . Lifrují sem svoje děti na studia, ti tady zdarma studují a chovají se pak jako by jim to tady patřilo.Jeden větší spratek než druhej. Podotýkám jen, že Slováky nikdo nikdy nechtěl připojit k sobě, bohužel nám zavařil ješitnej "tatíček" Masaryk.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.