Modelka Vlaďka Erbová: Trable s její nadací! Kvůli Řepkovi!

Problémy s exekutory si vybírají svoji daň! Vlaďka Řepková (33) si s Tomášem Řepkou (41) založili nadaci, ale jejich charitativní práce ztrácí kvůli fotbalistovým dluhům na věrohodnosti. A lidé to dávají modelce ostře najevo.
„Staly se už tři případy, kdy od lidí, kteří do nadace finančně přispívali, zaznělo, že další peníze už nedají. Prý nebudou živit Řepku,“ prozradila deníku Aha! nešťastná Vlaďka.
Modelka založila nadaci spolu se svým manželem a dalšími lidmi a snaží se pomáhat rodinám, kterým zasáhla nemoc dítěte do života a jsou v těžké situaci. „Hodně mi toto nařčení dává zabrat, nikdy bychom s Tomášem na peníze určené nemocným dětem nesáhli a vedeme podrobné účetnictví, které můžeme kdykoliv předložit,“ brání se Řepková.Manželský pár prožívá nelehké období. Je to rok, co jim do domu v Černošicích u Prahy vtrhli exekutoři kvůli milionové částce, kterou Řepka dlužil na výživném za děti Veroniku (19) a Tomassa (14). Zabavili nejen terénní auto, ale i čtyřkolku, rybářské pruty, fotbalové trofeje a další hodnotné věci.