Modelka Vlaďka Erbová: Trable s její nadací! Kvůli Řepkovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Modelka Vlaďka Erbová: Trable s její nadací! Kvůli Řepkovi!

Problémy s exekutory si vybírají svoji daň! Vlaďka Řepková (33) si s Tomášem Řepkou (41) založili nadaci, ale jejich charitativní práce ztrácí kvůli fotbalistovým dluhům na věrohodnosti. A lidé to dávají modelce ostře najevo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

news
18. 05. 2015 11:30

Hlavně nebudtě blbý a neposílejte jim peníze oni by to použili na te své dluhy co maj...Jak si vůbec nějaká černá kund---a prošustrovaný fotbalista tohle můžou dovolit...Oni si snad myslí že lidi jsou úplně blbý....Tak at Erbovka dělá šlapku a Řepka ji dělá pasáka snad se někdo chytí...a at ji nabízí čínanům,větnacům,a černochům ti maj největší péra na světě
tím by zaplatili EXEKUTORY.....

beladona.
16. 05. 2015 21:07

Vážení pokrytci myslím, že veškeré moje problémy tady způsobila vaše zášť a chorobná závist, závidíte nám, myslím sebe a meka, že jsme se našli, máme se rádi a prožíváme něco úúúžasného. Opravdu našla jsem tady svou životní lásku, jsem šťastná a pracujeme na tom aby naše š těstí bylo dokonalé. Podstoupím totiž vaginoplastiku, pro laiky nechám si zúžit pochvu. Mek se dokáže uspokojit pouze při análním styku( tam jsem ještě jakž-takž úzká) můj nejmilovanější mek má totiž poněkud menší mužství( cca 11cm při ztopoření). Nevadí mi to, ale ráda bych měla orgasmus při normálním styku což v současnosti nelze, nic totiž při souloži necítím. Takhle mi to mek musí dělat mým obřím dildem, mám pak sice několik orgasmů po sobě, ale ráda bych aby mi to udělal svým "Šmudlou" tak mu říkáme( podle Sněhurky a jeho velikosti ). Nicméně kdyby se tady našel někdo lépe vybavený pošlu meka k vodě a půjdu za hlasem své vagíny Takže pánové hlaste se!

xsedmikraska
16. 05. 2015 16:19

Dobré skutky se počítají, ale....... nadaci by asi měla zastávat osoba, která svým konáním působí věrohodně. Pokud nepůsobí, nemá příznivce. Jednoduchá logika, ne?

mandat
17. 05. 2015 09:53

Tahle neseriozni osoba chce od lidi penize ????­??????­??????­??????­??????­?????? Asi si potrebuje koupit zase nejaky byt v Severnich Cechach nebo v Praze.

britva
16. 05. 2015 14:09

těmhle komikům, bych nikdy nepřispěl a to z důvodu, že jsem slávista

auslak
16. 05. 2015 12:46

kdo má díru v zadnici , tak zakládá nadaci a 99% nadací dopadlo úplným rozkradením

alex321
16. 05. 2015 12:17

No tak z něčeho žít musejí, že jo. Řepka se válí doma jak dlouho, ona namatlá nehty, mají hodně vysoké nároky, tak se nedivte, jen je dál živte, ***zblity.

maestro.kuk
16. 05. 2015 12:03

Nadace pro Řepku, no neživte ho

majojo
16. 05. 2015 11:33

Ta dáma si snad dělá pr.del v přímém přenosu. Jí bych nesvěřila ani koupi žrádla pro svého oblíbeného jezevčíka, natož tomu jejímu mlátičkovi. Tak oni se starají o nemocné dětičky? A co se takhle postarat o své biologické, že pane Řepka! mj. Jsem zvědavá, kdy Vladěnce rupnou nervy a pošle celého Řepku do řiti, kam patřej oba. Tak zachrání aspoň něco ze svých marných investic.

bella.
16. 05. 2015 10:30

upozornění všem !!!!!!
NĚKDO SE PŘES PŘÍSTUPOVÉ HESLO DOSTALA K MÉMU NICKU : bella.
Viz u Kerndla - Toto já nepsala , všichni, kdo mě tady znáte víte, že nejsem sprostá a není to můj styl.
Takže se někdo nabořil přes moje přístupové heslo , které neukládám a obsadil už mnou obsazený nick , což mu program NESMÍ A NEMŮŽE DOVOLIT .Myslím,že si máme dát všichni bacha.
Co s tím nevím.Prní je zabezpečit PC.
Jdu napsat mekovi, protože si nemyslím, že to taky psal on .
Nevím, jak je to možné, heslo samozřejmě neukládám trvale a pokaždé se přihlašuji.
Pokud program AHA není sto tohle ošetřit, pak je to vážná věc.
bella. s tečkou po jménu, kterou jste znali jako beladona.
Ošetřte si svoje PC, radím.

mord
16. 05. 2015 17:08

Vždyť je to jedno drbno stejne meleš pořád dokola nepodstatne pitomosti bellmeku

mekanik
16. 05. 2015 19:35

mord-zavři klapačku beztak to děláš ty.hovado jedno

mord
16. 05. 2015 22:51

Za to mi vůbec nestojite moulo s drbnou tolik času bych s vami neztracel hlupáku

hufnagll
16. 05. 2015 22:40

Hele bella,nechceš si nejdřív ošetřit svojí tečku ?

alexa-lexa
16. 05. 2015 10:08

No tak dát peníze na tuhle nadaci, to museli být opravdu tupci!! Nechápu tuhle cikorku, proč se vzteká?? Odtáhla tátu od rodiny, lhala kde se dalo, tak kdo by jí uvěřil??? Myslela si, že si betzstarostně bude užívat řepákovi prachy, ale bývalka se nedala a tak holt musí dál vystrkovat ty ošklivý silikony.Ještě ke všemu srazila člověka!!!! Měla by chodit kanálama a né si ztěžovat, že jim někdo nechce přispět na tu jejich "charitu".

hu11
16. 05. 2015 08:02

Na tuto nadaci bych neda, ani zlámanou grešli

hufnagll
16. 05. 2015 22:37

Ale já bych dal.Suchý z nosu

lidusa123
16. 05. 2015 07:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.