Přichycena při činu! Žena ze msty celý rok močila příbuzným do čaje. Co jí provedli? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Přichycena při činu! Žena ze msty celý rok močila příbuzným do čaje. Co jí provedli?

Rekha Nagvanshi se svým manželem Deepakem.
Rekha Nagvanshi se svým manželem Deepakem. (Foto: Aha! - ara)

K opravdu pekelné pomstě na svých příbuzných se odhodlala Rekha Navanshi (30) ze středo indického státu Madja Prádeš. Přímo při močení do konvice čaje ji nachytala macecha a následně vyšlo najevo, že tak mladá žena činila dlouhodobě. A to vše kvůli sňatku z donucení...

Manžel (34) Deepak se k mladé ženě choval jako k otrokyni, což potvrdil Rekhin kamarád Alia Kohli (32): "Byla velmi nešťastná se svým manželstvím a řekla si, že už toho má dost. Dokonce ho opustila, že bude raději žít se svými rodiči, ale nakonec se nechala mužem přemluvit a vrátila se kvůli čtyřleté dcerce."


Jako podmínku si však vymínila, že jí Deepak bude vařit, uklízet a masírovat chodidla. O tom však jeho rodiče Suraj (60) a Ajith (55) nechtěli ani slyšet a vše synovi zakázali. Mladé navštěvovali dvakrát týdně. "Věděli jsme, že nás nemá ráda, ale netušili jsme, co dělá. Vždy se na nás usmívala a nabízela čaj, tak jsme ho pili," říká tchyně Suraj a dodává: "Jednoho dne jsem přišla do kuchyně a viděla, jak močí do čajové konvice."

Zhnusení Deepakovi rodiče si to nechtěli nechat líbit, a tak vše oznámili na policii. Tam jim však vysvětlili, že to není nic pro ně. Proto se rozhodli všechno proprat na veřejnosti. "Nemůžete někomu více než rok čůrat do čaje a pak si myslet, že se nic nestane. Chceme spravedlnost," rozčiluje se Suraj, jejíž syn nyní žije s manželkou odděleně. Rekha je cílevědomá žena a chce být nezávislá. Když cítila, že je šikanována manželovými rodiči nechtěla si to nechat líbit," vysvětluje konání kamarádky Alia.

Přečtěte si
darina1
4. 4. 2015 • 14:05

Chytrá to žena,rodiče si asi mysleli že můžou vše,tak magora podporovali.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.