Gottova dcera se vrací do Česka: Proč nebude bydlet u táty na Bertramce? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Gottova dcera se vrací do Česka: Proč nebude bydlet u táty na Bertramce?

Dominika Gottová se vrací domů. S tátou a jeho novou rodinou ale bydlet nebude.
Dominika Gottová se vrací domů. S tátou a jeho novou rodinou ale bydlet nebude. (Aha! - Jiří Hadač)

Do měsíce ji má zpátky. Řeč je o nejstarší dceři Karla Gotta (75) Dominice (41). Kde kdo by si myslel, že se nastěhuje k tátovi na Bertramku. Jenže vše bude jinak…

Dominika, která opouští svého finského partnera kvůli problémům ve vztahu, které způsobilo jeho psychické onemocnění – maniodepresivní psychóza, na Bertramku nezamíří. „Budu s maminkou, více to nechci komentovat,“ řekla Blesku úsečně Dominika, která tím pádem nechala ale otevřené dveře k nejdivočejším spekulacím.

Zlé jazyky například naznačují, že Bertramka jí bude zapovězena kvůli Gottově manželce Ivaně, která je o dva roky mladší než Dominika. Prý by si dámy lidově řečeno nesedly. Dalším důvodem by prý mohl být fakt, že Dominika po rozchodu potřebuje hlavně klid a nechce své trochu ponuré nálady přenášet na otcovu rozkvétající rodinu a hlavně věčně veselé Karlovy holčičky.

Tak nebo tak se Dominika stěhuje do činžáku na pražských Vinohradech, kde má navíc trvalé bydliště a kde také vyrůstala. A jak se bude v Česku živit? Ve Finsku studovala na kosmetičku, během studií ale pracovala jako servírka a barmanka, což je také její původní profese. Nebo se o její novou práci postará táta?

Přečtěte si
planety
12. 4. 2015 • 16:29

„S Ivankou si rozumíme! Naučila tátu a holky komunikaci přes internet, mohli jsme být proto ve spojení. Je to trpělivá a starostlivá žena,“ řekla Dominika Blesku a už se těší na to, až bude trávit čas se sourozenci. TO JE ALE ROZPORUPLNÉ TVRZENÍ DOMINIKY! 10. února 2015 • 120 Co se to děje u Gottových? Ivana se zavírá sama v ložnici! O děti, domácnost i psa se musí starat Karel!

sonyka
22. 2. 2015 • 10:21

zadus se tou žlučovitostí a závistí,paskvilko

eva.krystof
6. 2. 2015 • 01:13

Proč tak inteligentní pani chce hrát, zpívat a tančit v muzikálu, když ví jak je neoblíbená ve VIP zprávách. Se svým mužem se prosím nesrovnávejte - utržité silné rozladění !!

janapi
29. 1. 2015 • 21:58

A nemůže to být ze zcela jednoduchého logického důvodu? S tátou nikdy Dominika nebydlela - takže nějaký čas může být u mámy a pak se uvidí. Zabydlovat se bude-až když bude mít zajištěnou práci...a určitě není odkázána na tátu! Každopádně Karel ani jednu ze svých dcer nemíní nijak ošidit - a když, tak je to jen jeho a holek věc. Nazývat Ivanu zrůdou je zcela nevhodné ...Dominika si s ní rozumí-píše to pojmenování se hodí na Vás!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.