Koranteng bez skrupulí: Hruška otrávil půlku Novy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. dubna 2024

Svátek slaví Anastázie, zítra Irena

Koranteng bez skrupulí: Hruška otrávil půlku Novy!

Kůžičky zkrátka nejsou pro každého...
Kůžičky zkrátka nejsou pro každého... (Foto TV Nova, ara)

Zdraví nebezpečný pokrm! Proslulý recept na plněné kuřecí kůžičky Ládi Hrušky (36) prý odrovnal jeho kolegy ze zpravodajství TV Nova. „Půlce redakce po nich bylo špatně,“ prozradil moderátor Televizních novin Rey Koranteng (40) v silvestrovském pořadu Prásk.

„Něco se jíst nedá,“ okomentoval Rey Láďovy kuchařské experimenty. Stejný názor na recepty z kuřecích kůžiček, kterými Hruška odstartoval své levné televizní vaření, má i obávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (57). Ten ale na rozdíl od Korantenga Hruškův experiment neochutnal. „Vždyť si ti lidi, kteří jeho recepty jedí, akorát tak zkazí žaludek. Jestli jim to pomůže finančně nevím, každopádně jim to pomůže dokázat si, co všechno můžou sežrat,“ svěřil »šéf« deníku Aha!.

„Byl to můj první recept, ale nevím, že by po něm bylo někomu zle,“ okomentoval Korantengovo nařčení Hruška s tím, že si myslí, že šlo z jeho strany o legraci v rámci Silvestra. Rey tak ale určitě nepůsobil.

„Nestydím se za ně, protože jsou na kuřeti tou největší pochoutkou. V asijských bistrech je to vyhledávaná specialita,“ hájil Hruška v magazínu Mladé fronty své recepty, jež způsobily davové šílenství. Kůžičky, kterých kilo stálo pět korun, prý nebyly po sérii Hruškových reportáží dokonce k sehnání. Pokud se nebojíte, legendární recepty na kůžičky najdete v galerii!

Převzatý recept
Kuřecí kůž ičky Hrušku sice proslavily, ale z jeho hlavy nejsou. „S kůžičkami přišel na redakční poradě můj šéf Martin Švehlák, který ten recept zřejmě někde viděl,“ prozradil Hruš ka. „A trval na tom, že chuť kůžiček musím poznat.“Přečtěte si
brunos
8. 2. 2015 • 03:34

Klasika, nejdřív se zadarmo nacpal a pak ho pomluvil.

daniela111
4. 1. 2015 • 10:14

My tiež plníme plnku do kože od kuracieho krku, koža je jemná a prepečená, je tak tenučká, že nikomu nemôže byť zle z kože. A čo tak husacia alebo kačacia koža? Vyhadzujete ich? Kuracia koža je oveľa jemnejšia, pomerne chudá, ak niekomu bolo zle, tak určite nie z kože ... máme to radi-

mirkazam
3. 1. 2015 • 17:01

Myslím, že tady se řeší ,,výtečník " Hruška a jeho závratný um, než maturita Korantenga.

pozorovatel2013
3. 1. 2015 • 16:10

radši strkat do huby kůžičky z kuřete, než tam soukat kůžičku z ptáka

pozorovatel2013
3. 1. 2015 • 16:09

no strkat do huby kůžičky z kuřete, než tam soukat kůžičku z ptáka

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.