Herečka z Ulice Diana Korbelová: Proč se živím prostitucí? Konec na Nově... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 23. května 2022

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Herečka z Ulice Diana Korbelová: Proč se živím prostitucí? Konec na Nově...

Diana je pěkná ďáblice, jak dokazuje i jeden z jejích snímků na Facebooku.
Diana je pěkná ďáblice, jak dokazuje i jeden z jejích snímků na Facebooku. (Foto Aha!, Facebook, TV Nova)

Sex Diana Korbelová (18), Marie z nováckého seriálu Ulice, miluje! Jak deník Aha! včera exkluzivně informoval, přivydělává si jako prostitutka. Za hodinu jí zaplatíte 1500 korun! Co na sebe práskla jednomu ze zákazníků?

Privát se ukrývá na pražských Vinohradech a klientům nabízí krásné dívky. A jedna z nich je vážně extra. Diana Korbelová (18), mladá herečka, kterou diváci znají ze seriálu TV Nova Ulice. Jenže si říká Ester a za hodinu sexu si řekne o půldruhého tisíce. Za příplatek je pak například líbání či orální sex bez ochrany.

Hodinu nepřetržitého sexu ale asi zvládne málokdo. Je jasné, že Ester se svým zákazníkem občas prohodí pár slov. Jednomu z nich například práskla, jak si poradila s konkurencí! „Pracuji tu asi dva měsíce, v poslední době jsem tu ale téměř každý den,“ řekla. Aby taky ne! „Sex mě baví!“ prozradila dále. A to prý nejen v práci, ale i v soukromí.

Nechci se vázat...
Co na to říká její přítel? „Nemůže mu to vadit, protože žádného nemám. Člověk se zbaví rodičů a zase se musí na někoho zavázat,“ svěřila se Diana alias Ester a prozradila i něco málo o svém osobním životě. „Dostudovala jsem teď gymnázium a práci si hledám,“ zamlží. Vzápětí si ale trochu »počechrala peří«: „Získala jsem zákazníky rychleji než holka, která tu dělá nejdéle.“ Pravidelně ji ve vinohradském privátu navštěvuje sedm pánů. K nim se samozřejmě přidávají i náhodní »zbloudilci«.

Proč si říká Ester?
Diana používá v soukromí, v umělecké sféře, přezdívku Rewoten Dee. Zejména na divadelních prknech, ale třeba i jako zpěvačka. Jméno Ester jí vybrali v jejím současném zaměstnání. „Byla to kolektivní práce,“ říká. O službách za speciální příplatky i lásce k sexu ale vypráví s takovou lehkostí, jako by bylo běžné se o tom veřejně bavit. Asi jako když sousedky na chodbě probírají, co se stalo v posledním dílu Ulice. Kde už ale Dianu coby Marii, která flirtuje s Borisem, neuvidí.

Ulici dotočila
Se svým »vedlejšákem« si nejspíš Diana moc hlavu neláme. Čtenáři Aha! dokonce při sexu prozradila, že hraje v Ulici. To ale bylo asi naposledy, kdy něco takového mohla říct. „Diana Korbelová byla během účinkování v seriálu Ulice naprosto bezproblémová. Nicméně ještě před touto kauzou dotočila svůj poslední obraz v tomto seriálu a další natáčení s ní zatím není v plánu,“ uvedla mluvčí Novy Anna Suchá. Jinak televize mlčí, k soukromí jejich zaměstnanců se zpravidla nevyjadřuje.

Diana mlčí...
Nevyjadřuje se ani Diana. Její soukromý telefon je vypnutý. Celý včerejšek se jí deník Aha! snažil dovolat. Redakci se ani nepodařilo zjistit, zdali je tento týden Ester vůbec k mání. Vypnuté telefony mají totiž i ve vinohradském privátu, stejně tak nefungují jejich webové stránky. Že by nedokázali čelit návalu zájemců o sex s celebritou z Ulice?Autor:  Pavel Schuster

Přečtěte si
lalia
23. 11. 2014 • 11:05

Máme to v té naší malé zemičce hnusně rozjeté.Nejsem tak stará,ale ať mě nikdo neříká,že to bývalo tak moc.

oxalliss
8. 11. 2014 • 22:23

NA HLAVÁK TĚ POSÍLALA TVOJE MATKA KDYŽ NEMĚLA NA CHLAST.

oxalliss
8. 11. 2014 • 22:22

máš trauma z dětství vid? zneužívala tě vlastní matka když nesehnala chlapa? ten pán co ti to dělal do análu byl tvůj vlastní otec i děda v jedné osobě jen se snaž a vymysli něco jinýho než ubohý opičí potrat. ale TY máš zdegenerovaný mozek z příbuzenského páření která ve vaší rodině praktikujete celé generace.

mekanik
8. 11. 2014 • 21:17

Odporna cigna

mekanik
8. 11. 2014 • 21:14

Ne de.vka jsi ty pichaš někde na hlaváku za kus chleba smradosko

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.