To nepochopíte! Policie si podala »taxikáře« Hámu: "Mají ho*no co na práci!" okomentoval to | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. října 2022

Svátek slaví Igor, zítra Olívie

To nepochopíte! Policie si podala »taxikáře« Hámu: "Mají ho*no co na práci!" okomentoval to

Aleš Háma musel odrazit útok policie
Aleš Háma musel odrazit útok policie (Reprofoto youtube.com)

Zátahu policie proti nepoctivým taxikářům neušel ani Aleš Háma (41). Moderátor zábavně vědomostního pořadu ČT Taxík se pak do nich sprostě obul!

„Dobrý den, pane řidiči, kontrola dokladů! A poprosím i o vaši licenci...,“ zaznělo od policisty směrem k Hámovi přestrojenému za taxikáře.
Jenže moderátor žádnou licenci nevlastní. „Mám tu jen povolení k řízení, my na tom nevyděláváme, takže nic takového nepotřebujeme,“ vysvětlil Háma a na pomoc mu přispěchal produkční pořadu.
„Asi mají ho*no co na práci,“ pronesl Háma na adresu policistů, jen co kontrola skončila.

Aleš Háma musel odrazit útok policie

Nehorší pasažér z taxíku:


 Autor:  dat

Přečtěte si
prroud
9. 10. 2014 • 08:44

...vlezdopr.del.kovanim........strcte si ty skripta taky tam,ahaci!

prroud
9. 10. 2014 • 08:42

Vime koho,ty vlastizradce z uradu vlady co je jejich jedina starost vlastizrada,zavedeni zakona o adopcich pro buzny aby nas narod uplne rozvratili,tim zavedeni juvenilni justice kdy normalni rodine seberou dite a daji ho buznam! mrknete se na protiproud.cz kdo vsechno se pod to podepsal,nez pujdete volit, kdo zvoli ODS,TOP nebo ANO je stejnej vlastizradce a zlodej jako oni,a dalsi,teplous okamura,prihraty komancove........mame vubec jedinyho normalniho na zvoleni? To uz je na klacky a kandelabry s tim,ze do vlady pustime normalni lidi co jim lezi na srdci opravdu jejich narod a vlast a ne vyhody a statky s vlezdo***kovanim eu ovladanou usa a korpokracii!

prroud
9. 10. 2014 • 08:36

Coz ovsem neni vinou policie,ta ma naopak jeste debilnima zakonama svazany ruce,a pak ma "pomahat a chranit",jenze koho!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.