Přiznání Evy Pilarové: Jak jí odhalili rakovinu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Přiznání Evy Pilarové: Jak jí odhalili rakovinu?

Evu Pilarovou před lety využil nakladatel, který s ní spolupracoval na vydání knihy o léčiteli
Evu Pilarovou před lety využil nakladatel, který s ní spolupracoval na vydání knihy o léčiteli (Foto Aha! – David Kundrát)

Na velmi nepříjemné období, kdy bojovala se zákeřnou rakovinou, zavzpomínala zpěvačka Eva Pilarová (75). Kdyby před lety věřila jednomu z lékařů, že nemoc nemá, už by tady dávno nebyla.


Pilarové v 90. letech odhalila rakovinu léčitelka. Eva se pak nechala vyšetřit doktorem, který ji ale řekl, že zákeřnou nemoc rozhodně nemá. Pozná to prý na první pohled. „No, tak ten to poznal na první pohled tak, že když jsem šla k jinému lékaři, tak ten mi onemocnění potvrdil a byl takový frajer, že mě léčil dohromady i s léčitelkou,“ zavzpomínala Eva, která se také z rakoviny vyléčila.

Nezaplatili jí

Pilarová po nemoci začala chodit k léčiteli Jaroslavu Doubravovi, kterého navštěvuje dodnes. Po čase o něm napsala knihu, ze které ale neviděla ani halíř. „Ten pán z nakladatelství si to zařídil tak, že zkrachoval,“ řekla Nedělnímu Aha! Pilarová. „Udělali jsme skandál a knížku museli okamžitě přestat prodávat. Nikdy jsem ale nepočítala, kolik peněz nám měli dát. To ale není podstatné. Důležitější je, že kniha někomu pomohla. Že si z toho někdo dělá kšeft a nemá vůbec svolení, tak to mi přijde vrcholně sprosté. Proto jsme to zarazili, vysvětlila Pilarová.

Knížka uspěla

O knihu Potkala jsem léčitele byl po jejím prvním vydání velký zájem. „Našla se spousta lidí, kteří psali Jardovi nebo mě maily, že slyšeli, že vyšla knížka, kde by ji sehnali. Tak nás napadlo, že by bylo dobré ji vydat znovu,“ raduje se zpěvačka.Autor:  Luboš Procházka,Mirka Dvořáková

Přečtěte si
beladona
29. 9. 2014 • 11:22

Pilarovou mám ráda, ale že by musela vypadat jak šedá myš? Decentní šedá blond? To není šedá blond, to jsou šedivé vlasy a myslím, že trochu tónu by tam mělo být. Vypadá jak babička.je to její volba, ale já znám báječný starší ženský, co vypadají udržovaněji.Délka vlasů taky není ideální , protože už nemá tolik vlasů. Nevím, proč se tady nemůže říct holá pravda jak vypadá .Místo toho se tady žvaní o důstojném stáří a la šedá myš. Jí přece na kvalitě nic neubere, když bude vypadat víc k světu.

illis
28. 9. 2014 • 22:30

oltec Takových je tady víc, ani není třeba jmenovat, ty stupidity co píší, většinou ne k článku, ale vyžívají se v napadání jiných diskutujících .

oltec
28. 9. 2014 • 19:05

Ty nesnášíš nikoho jsi už takový hňup jak mrdounberlusconi co napíšeš to je sprostota

bastapasta
28. 9. 2014 • 12:53

Má decentní šedou blond, to je lepší než ty pampeliškové blondýny středního ma staršího věku. Umí se upravit.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.