Eva Pilarová promluvila o synovi, který jí to výslovně zakázal! Co na něj prozradila? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Eva Pilarová promluvila o synovi, který jí to výslovně zakázal! Co na něj prozradila?

Eva Pilarová
Eva Pilarová (Foto ara)

Řada zpěvaček nebo hereček se bojí přiznat, že podstoupily plastickou operaci. V případě Evy Pilarové, která v sobotu 9. srpna oslaví 75. narozeniny, je to jinak. Zásahy plastických chirurgů se netají.

Pilarová v minulosti podstoupila hned několik zákroků. Především v obličeji. „Ano, plastiky mám! Šikovný plastický chirurg doktor Poláček jen sem tam něco vždycky zapošije, popošije, žádné drastické zákroky,“ přiznala nám před narozeninami Eva, která o sebe stále důkladně dbá.

O synovi mlčí
A zatímco o plastikách a práci bez problémů mluví, o synovi Milanovi, kterého má s prvním manželem Milanem Pilarem, zpěvačka mlčí. „Syn si to nepřeje a já ho respektuji. Řeknu tedy pouze, že pracuje s počítači, je šťastně ženatý, udělal mě dvojnásobnou babičkou. A máme hezký vztah, dokonce jsem i hodná tchýně,“ prozradila Eva. Práce je dost
Pokud jde o koncertování, nemůže si Pilarová stěžovat. Každou chvíli někde vystupuje a nejinak tomu bude po prázdninách, až se znovu rozjede sezóna. Naopak už ji nikdy neuvidíme v žádném muzikálu! „V šedesátých letech jsem hrála v Hudebním divadle v Karlíně v Kankánu a pak ještě v Gentlemanech. Ještě nedávno mi nabízeli Hello, Dolly a West Side Story. Vím, jak to člověka svazuje, představení, zkoušky. My Lvi to nemáme rádi. Vždycky jsem si dělala, co jsem chtěla,“ okomentovala to Eva.

30 let s Honzou
Letos slaví Eva Pilarová nejen půlkulatiny, ale také jedno velké jubileum. Před 30 lety se totiž potřetí vdala. Jejím manželem je od té doby bývalý tanečník Jan Kolomazník (62).Autor:  mpa

Přečtěte si
steny
17. 9. 2017 • 17:12

Stárne vlas,stárne hlas. Samozřejmě,že Pilarka je delší dobu za zenitem. K tomuto oboru přímo patří sem tam nějaký manýr. Pohledem zpět vykonala obrovskou kupu práce. Můžeš to o sobě říci Ty, ty tady Ty vpředu i tááámhe Ty vzadu? V každém případě to byl jeden z největších hlasů v naší populární hudbě. HOVG.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.