Veronika Nová po odchodu z Ordinace: Bez peněz a na dně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Veronika Nová po odchodu z Ordinace: Bez peněz a na dně!

Veronika byla dlouho bez práce a tudíž bez peněz.
Veronika byla dlouho bez práce a tudíž bez peněz. (Foto pro Aha! – Daniel Zahrádka, archiv ČT, Facebook)

Na obrazovce se Veronika Nová (27) objevuje už 17 let. Nicméně, než si herečka vydobyla své místo mezi seriálovými herci, byla dlouhou dobu bez práce. Sáhla si na dno, dokonce prý neměla ani na chleba.

„Nikdy jsem režisérům neposílala svůj životopis a nepřipomínala se jim, i když jsem věděla, že něco točí. Nechala jsem to vždycky na agenturách,“ přiznala Veronika, kterou proslavila role Sylvy Petrové, seriálové dcery Daniely Šinkorové (41) v Ordinaci v růžové zahradě. Kdyby už tehdy znala svého manžela, režiséra Bisera Arichteva (36), takovou hloupost by prý nikdy neudělala.

Poté, co odešla z doktorského seriálu, byla bez peněz a práce opravdu dlouho. „Dva roky jsem nic netočila a bez divadla jsem byla rok a půl. Nebylo to vůbec jednoduché. Uvědomila jsem si, že i když je člověk pět let v jednom seriálu, neznamená to, že bude hercem do konce života,“ prozradila kráska.

„Když pak přišla nějaká herecká příležitost, tak jsem ji brala zodpovědněji než předtím,“ prozradila v rozhovoru pro internetový server Lamour.

Už si 
váží peněz!
Veronika pochopila, že práce nepřichází automaticky. „Zjistila jsem, jaké to je nemít peníze na jídlo, naučila jsem se šetřit 
a vážit si peněz,“ 
prozradila.Přečtěte si
pelagie
13. 9. 2014 • 10:07

Bože to jsou pindy " když odešla ze seriálu doktorů" byla na dně a bez peněz, kam ty vydělané prachy dala?? Ostatní si kupují za vydělané peníze byty , baráky a ona nic ?: Tak to je pěkná " hospodyňka", která si může na...t do rukou. Hlavně že si našla rejžu, který jí dává už hlavní role..vychytralá pidlovočka

anezat
12. 9. 2014 • 13:42

Mohla jít dělat potřebnou práci místo natáčení podřadných zhovadilostí. Litovat ji nebudu. Nyní má manžela režiséra, s tím už bez nabídek určitě nebude, holka to má spočítané do detailu.

jarypadlo
12. 9. 2014 • 12:57

Proboha,nešlo by zveřejnit celý seznam umělců co do ničeho nepíchli aspoň měsíc a číslo konta na příspěvky pro ty hvězdy se.reálů?Trhá mně to srdce když vidím jak strádají a nemohou tvořit.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.