Navrátilová - Ulovila missku! Bývalá tenisová hvězda se po uši zamilovala do dcery plukovníka Rudé armády

ST. TROPEZ/PRAHA – Láska si nedá poroučet! Kvůli sovětským okupantům, kteří pošlapali svobodu její vlasti, opustila Československo, a teď je Martina Navrátilová (52) až po uši zamilovaná do dcery plukovníka Rudé armády Julie Lemigovové.
Láska si nedá poroučet! Kvůli sovětským okupantům, kteří pošlapali svobodu její vlasti, opustila Československo, a teď je Martina Navrátilová (52) až po uši zamilovaná do dcery plukovníka Rudé armády Julie Lemigovové.
S o šestnáct let mladší poslední Miss Sovětského svazu slavnou tenistku nachytali fotografové na dovolené ve Francii. Martina o své nové lásce dosud jen mluvila a nechtěla svůj současný vztah vystavovat. Navíc předchozí rozchody s Judy Nelsonovou (mj. Miss Texas) a Toni Laytonovou jí připravily psychická muka a udělaly pořádný vítr v účtech. Nelsonové musela zaplatit 200 milionů korun a Laytonová se s ní soudí o majetek, a navíc ji obvinila z domácího násilí.
V St. Tropez zamilovaný pár vyrazil na nákupy a poté si horký letní den zpestřil brázděním mořské hladiny na motorovém člunu. Francouzská média dokonce spekulují o tom, že už jsou zasnoubené! Obě totiž nosí na levé ruce prsten. Ale šušká se i o podivné minulosti majitelky kosmetické firmy White Russia a lázní Joiya v Paříži. Před devíti lety Lemigovové zemřel pětiměsíční syn Maxmilián a v roce 2005 jejího manžela bankéře Edouarda Sterna zastřelila zřejmě při sadomasochistických hrátkách jeho milenka.
Na to ale šťastná Navrátilová nehledí...
26.8.2009