Hvězda seriálů a filmů Eva Hudečková: ZPOVĚĎ O SEXU ZA ROLE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 17. července 2025

Svátek slaví Martina, zítra Drahomíra

Hvězda seriálů a filmů Eva Hudečková: ZPOVĚĎ O SEXU ZA ROLE!

Z herečky Evy, rozené Trejtnarové, je už dlouhá léta spisovatelka.
Z herečky Evy, rozené Trejtnarové, je už dlouhá léta spisovatelka. (Foto Aha! – Pavel Machan, ara)

Uhrančivá černovláska Eva Hudečková (72), hvězda seriálů Sanitka a Byl jednou jeden dům, nebo filmů Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách a Což takhle dát si špenát, patřila mezi naše nejkrásnější herečky. Teď ale přiznává, že krása jí byla spíše na překážku a kolikrát hrál roli při obsazování do filmů sex!

Hudečková, která se v posledních desetiletích už věnuje jen své spisovatelské kariéře a za světem filmu zabouchla dveře, se otevřela v knize Rozhovory trochu jinak spisovatele Miroslava Graclíka.

Kočka a myš

Jak to tedy chodilo ve světě filmu a chtěli po ní režiséři za role ve filmech sex? „Většinou se chovali galantně, námluvy začaly, až když mě obsadili. Někdy to byla zábavná hra na kočku a na myš, jindy drama s mírovou dohodou. V několika málo případech neomalený nátlak a vzešla z toho mrzutost,“ přiznává Hudečková. Nebyla svatá „Nebyla jsem svatá, ale nikdy jsem nezaměnila svobodnou volbu za diktát. Kupčit s tělem za roli bylo nepřijatelné. A ponižující,“ dodává Hudečková.

Herečka Kristýna Janáčková: Role v seriálu mi chybí, ale pořád vybírají stejné herce

Video se připravuje ...

Problémy s krásou

Herečka a spisovatelka, proslavená zejména pod dívčím jménem Trejtnarová, s krásou prý měla problémy od mládí. „Když mě opouštělo dětství, měla jsem plnou hlavu starostí. Utíkala jsem před devianty, mužské pokolení ve mně probouzelo obavy a lítost. Dospívala jsem s pocitem, že půvaby jsou mi na překážku. Uzavírala jsem se do sebe, o lásce jsem pouze četla, v hlavě jsem nosila ideál muže, jenž by mi imponoval a chránil mě před bídáky,“ vzpomíná v knize.

Vždy hrdá Češka

Nechybělo málo a odešla za hranice. „Měla jsem štěstí na fajn kluky. Zamilovala jsem se v Rakousku, a taky ve Francii, ale něco mě táhlo domů. Šedesátá léta byla divotvorná, nemohla jsem u toho nebýt, atmosféra připomínala říši krále Miroslava, kultura vzkvétala, naše země sklízela po světě úspěchy na všech frontách. Zdravé sebevědomí a pocit důstojnosti z lidí čišel. Byla jsem hrdá Češka a věděla jsem, že mě to hned tak nepřejde, chtěla jsem mít vedle sebe někoho, kdo se mnou bude zajedno,“ dodává pozdější manželka houslisty Václava Hudečka (70).

Leona Skleničková: Nejlepší čas strávený s rodinou je u hraní deskových her



Přečtěte si
ELLA Průšová
28. 2. 2023 • 18:55

Nyní všechny postarší "hvězdy" otravují tím, co dělaly a co mohly a nemohly, před 50ti léty! Koho to teď zajímá, mladé určitě ne a staré, ti u toho tenkrát "byly"! Říkalo se tenkrát, že ho uháněla a uháněla, až ho uhnala! Ono bylo všechno, trochu jinak, než se dneska o "hvězdách" píše!

illenne
21. 11. 2022 • 10:39

Několik desetiletí je už spisovatelkou, doprovází všude manžela Václava Hudečka, jako herečka už asi těžko. V Praze jsme je potkali, on s rukama za zády, ona šla vedle něj, žádný úsměv jako na fotografiích.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry