Ministr Chovanec o řidiči, který zabil policistku: Je to zfetovaný grázl! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Ministr Chovanec o řidiči, který zabil policistku: Je to zfetovaný grázl!

Viník měl 11 zákazů řízení.
Viník měl 11 zákazů řízení. (Foto Aha! – Jan Doležal, reprofoto FTV Prima)

Byl pod drogami, a přesto usedl za volant. Řidič (22) Škody Octavia srazil k zemi policistku Petru Z. (†36), když ho chtěla zastavit. Mámu dvou dětí vážně zranil. V nemocnici zemřela!

Šoféra bez řidičáku chtěla v pátek večer kontrolovat policejní hlídka u Brandýsa nad Labem. Muž ale nezastavil a snažil se ujet. Před Kostelcem nad Labem se ho snažila opět zastavit policistka Petra Z. stojící u silnice.

Najel do matky dvou dětí

Řidič do ní najel a srazil ji k zemi. Záchranáři ženu převezli do nemocnice, tam ale zemřela. U policie pracovala 16 let. Viníkovi hrozí 16 let kriminálu. „Rozhoduje se, zda skončí ve vazbě,“ řekla Aha! policejní mluvčí Markéta Johnová.

Ministr Chovanec: Je to grázl
Řidiče-vraha označil ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) v TV Prima za zfetovaného grázla a uvedl, že od roku 1990 zemřelo v Česku 102 policistů a policistek.



Autor:  jad

Přečtěte si
marie60
19. 5. 2014 • 07:01

....těmhle grázlům by to bylo fuk, kdyby jim poliši odebrali řidičák. Jezdili by dál . Tenhle mladý cápek měl 11 zákazů a kašlal na ně.Mělo by být 3x a dost. Pokud tyhle feťáky chtějí léčit, tak by si všechnu léčbu taky měli sami zaplatit. Ta mladá holka_fetka, kterou chytli za volantem, byla taky drzá jak opice. Hned bych jí jednu flákla.

asiblazen
5. 5. 2014 • 10:41

taky nechápu, jak můžou mít někteří jedinci desítky zákazů řízení a BEZTRESTNĚ mařit úřední rozdodnutí. panáčkové nemaj čas vymyslet pořádný zákony na ochranu člověka, neb starost o vlastní koryta jim zabere veškerý královsky placený čas v "práci"

elzbet1
5. 5. 2014 • 10:00

Je mi to ze srdce líto,co se stalo-vyhasl život mladého člověka a dvě děti přišly o mámu,muž o ženu a doufám,že budou,díky podpoře okolí a rodiny, mít sílu to překonat a jít dál,ale ruku na srdce a tím ale oslovuji ty vyšší instance.Byl by kolem toho takový rozruch,kdyby to nebyl tzv. veřejný činitel? A je vůbec nutné,aby se tohle stalo komukoliv. Jak může vlastně ve 22ti letech mít jedenáct zákazů? Proč už se to po ,dejme tomu, třetím zákazu , nesoudí jako obecné ohrožení a není dotyčný ve vězení,to se bude vždycky čekat,až způsobí takovou,nebo i větší tragedii. A ať to nikdo neospravedlňuje tím,že jsou to nemocní lidé! Tady u nás se na opravdu nemocné pořádají sbírky,dáte někdo tomuhle grázlovi korunu? Nikdy jsem si nemyslela,že budu ráda,že jsem tak stará ,jak jsem a že mi děti "nenadělili" vnoučata,která jsem si hrozně přála. Je mi vás mladých líto,že budete žít v takovém pokřiveném světě,ale je to i ve vašich rukách, tak s tím ,prosím, něco UDĚLEJTE!!!!!

beruna
5. 5. 2014 • 09:13

Označil ho naprosto správně. Všichni tihle ožralí nebo zfetovaní grázlové, kteří usednou za volant, patří do kriminálu - a na doživotí jim odebrat řidičák.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.