Jaká je móda v Poslanecké sněmovně? Lesk a bída poslankyň | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Jaká je móda v Poslanecké sněmovně? Lesk a bída poslankyň

Fotografie
Fotografie (internal)

Zelená mikina s kapucí, v níž Jaroslava Jermanová řídila Sněmovnu, vyvolala vlnu emocí. Protože pochyby ale vyvolaly i šaty jiných poslankyň, vyzval deník Aha! stylistu Petra Lukeše, aby zhodnotil, co se do dolní komory hodí a co už ne.

Svršek Jaroslavy Jermanové asi nejvíc rozlítil exministra financí Miroslava Kalouska. A to poté, co se Jermanová zasadila o zákaz nalévání alkoholu v restauracích Sněmovny po dobu jednání. „Regulace by měla být i v dalších projevech, například v oblékání... Ono vydržet sledovat paní místopředsedkyni, jak se marně snaží řídit schůzi oblečená v mikině s kapucí, aby někdo tohle vydržel střízlivý, vyžaduje velké sebeodříkání,“ rýpl si Kalousek. Aha! na popud tohoto výroku mapovalo oblečení dalších poslankyň. Chodí vhodně oblékané? A co vůbec by na jednání Sněmovny měly nosit?

„Z poslankyň by na první pohled měly vyzařovat dvě věci – elegance a osobitost,“ řekl prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR Petr Lukeš a pokračoval: „U někoho, kdo jde do Sněmovny, očekávám reprezentativní kvalitu, dobrý střih a perfektně padnoucí věci k postavě tak, aby nevyvstávaly otázky: Proboha, proč?“ Jak tedy v hodnocení dopadly jednotlivé političky? Podívejte se do galerie!
Autor:  poe

Přečtěte si
zlobit
1. 4. 2014 • 09:46

Ono je to jedno jak jsou oblékány, protože když bude oblečená a učesaná podle stylistů , tak ji zase zkritizují za to, že sotva usedla do Sněmovny je z ní .......

joudajoudovy
1. 4. 2014 • 09:07

radeji se podivam na civilni obleceni poslankyne, kdyz vim, ze pro narod i zakony, pracuje jako kun. nez pohled na vyfintenou poslankyni hledajici sponzory s dary, v podobe tucneho konta, trafiky, sperku, kabelek, hadru, boticek, zkraslujicich sluzeb i luxusnich dovolenych, ktera, pouze..., na sve kariere a vylepseni rodinneho rozpoctu, pracuje jako kun. ale, takova poslankyne cernochova od modrych udu, je atyp. tam bych doporucil lecbu psychiatrem. s vyssim vekem, zdravitni stav se bude zhorsovat. takova starnouci, bezdetna a funkce sberajici furyje, je zradlo!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.