Dívenka, která přinesla Jágrovi bábovku: Tohle je Růženka Pecková! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Dívenka, která přinesla Jágrovi bábovku: Tohle je Růženka Pecková!

Malá Růženka ve světe celebrit
Malá Růženka ve světe celebrit (Foto Aha! – Martin Přibyl, ara)

Někdo sbírá autíčka, někdo panenky, Růženka Pecková (4) ze středočeské vesničky Zápy se nechává fotit s celebritami. První »úlovek« získala, když jí byl jeden rok. Od té doby se počet navýšil 60krát! Největším pokladem jsou prý Karel Gott a Jaromír Jágr. Právě tomu Růženka před více než rokem přivezla na trénink bábovku.

Agáta Hanychová, Václav Neckář, pětibojař David Svoboda, Leoš Mareš, Dominik Hašek, Jiřina Bohdalová, Jan Kraus, Ivana Gottová, Veronika Freimanová, Petr Kolář, Antonín Panenka, Jaromír Jágr… To je pouze část ze sbírky malé Růženky. Jak začala vznikat? „Úplně náhodně na rybářské výstavě, když bylo Růže 10 měsíců. Narazili jsme tam na Rudolfa Hrušínského a on se s Růženkou nechal vyfotit,“ začíná vyprávět hrdý tatínek Milan Pecka (31).

Od té doby v rámci nedělních výletů vyráží na akce, kde se vyskytují známé české osobnosti. „Někdy se stane, že na někoho narazíme úplně náhodou. Třeba v metru na Báru Štěpánovou, na Staromáku na pana Krampola, na Lucku Bílou v Tesku. Stále se díváme kolem sebe,“ pokračuje Pecka.

A jak reagují celebrity na focení? A ví o této naprosto unikátní sbírce? „Neříkáme jim to, jen je poprosíme o fotografii. Zatím se nám nikdy nestalo, že by nás někdo odmítl, nebo byl nepříjemný,“ dodal tatínek.

Video se připravuje ...

Největší radost? Gott!

Na otázku, co považuje za největší »úlovek«, se rodina jednohlasně shoduje – Karel Gott. „Dlouhou jsme po tom toužili. Tak jsme panu Gottovi napsali dopis, koupili nějaké sladkosti pro jeho dcery a vyrazili k jeho vile. Úplně náhodou se otevřely dveře a on tam stál. Poprosili jsme ho o fotografii a on byl tak úžasný a řekl nám: A můžu?“ říká Pecka. Prý byl pořádně nervózní, ale stálo to za to!

Popřál jí Pepa Vágner!

Pro Růženku má ale největší cenu fotografie se zpěvákem Pepou Vágnerem. Před časem se do něj zamilovala. „Až budu velká, budu se jmenovat Vágnerová,“ říká holčička. Aby dceři splnil Milan Pecka sen, rozhodl se, že Pepu Vágnera pozve na třetí narozeniny Růženky. A on nakonec opravdu dorazil.

Jak »Růža« ulovila Jágra?

19. září 2012 vyšel v Aha! článek o Jaromíru Jágrovi, kterému na trénink kladenského týmu přinesla tříletá holčička bábovku. A pochopitelně se s ním nechala vyfotit. Tatínek Růženky se do naší redakce ozval s tím, že by si přál snímek získat. A Aha! Růžence obraz s Jágrem přivezlo!Přečtěte si
franckajagrova
6. 1. 2014 • 22:51

Lucie Bílá s pleší ! http://img.ahaonline.cz/img/18/full/1902899_.jpg

cernykondor
3. 1. 2014 • 17:15

Jakápak Růženka? To dělá někdo z její rodiny.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.