Neobyčejně drzý lupič přepadl spořitelnu v Děčíně: Maskoval se jen brýlemi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. října 2022

Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil

Neobyčejně drzý lupič přepadl spořitelnu v Děčíně: Maskoval se jen brýlemi!

Gauner působil zcela klidným dojmem.
Gauner působil zcela klidným dojmem. (Foto pro Aha! - PČR)

Drzý lupič vykradl ve středu dopoledne pobočku České spořitelny v Husově ulici v Děčíně. Přišel do banky už s pistolí v ruce a nebyl nijak zvlášť maskován. Tiše si u kasy řekl si o peníze, které také dostal, a pak v klidu odešel. Pobočka byla v krátké době přepadena již podruhé.

Lupiče zachytily bezpečnostní kamery. Byl to 180 centimetrů vysoký štíhlý muž středního věku, měl dioptrické brýle s nápadnými silnějšími bílými obroučkami a v tváři strniště. Při krádeži naštěstí nikoho nezranil.

„Na sobě měl černou péřovou vestu, černý rolák a černé kalhoty. Na nohou tmavou obuv, na hlavě černý bavlněný kulich a na rukou černé zimní, možná lyžařské rukavice,“ uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová. Dodala, že policie prosí čtenáře o pomoc při pátrání po jeho totožnosti.

V krátké době jde přitom už o druhé přepadení této pobočky. Před dvěma měsíci si z ní jiný, notně opilý lupič (35) odnesl asi 300 tisíc korun. Hned po činu byl ale zadržen.

Poznáte ho?

Lupič byl neoholený, vysoký 180 cm a měl dioptrické brýle s nápadnými bílými obroučkami. Poznáte ho?

Z banky vyšel pomalým krokem.

Přečtěte si
prroud
29. 11. 2013 • 10:15

Zlodej okradl zlodeje!

prroud
29. 11. 2013 • 10:13

Zente bankere a pojistovaky svinskym krokem,parazity! Kdyz ptacka lapaji,pekne mu zpivaji,pak vas pripravene predaj exekutorum,porad jste ty lichvare jeste neprokoukli,co maj omotany vlady kolem prstu a vyrabej si valky a krize podle potreby bez ohledu na vas? Krast se nema! ,ale patri jim to!Oni si to na rozdil od toho lupice zlegalizovali a nechaj se jeste chranit zakonem,kradou mnohem hur a ve velkym!Podivejte se na dokument "Penize jako dluh" !

ljubaa
29. 11. 2013 • 09:52

Není to milionář Červín ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.